SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komisja lekarska i % utraty zdrowia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Podzielcie się swoimi doświadczeniami z komisji lekarskich.
Jakie mieliście urazy i ile dostaliście % utraty zdrowia za nie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
zlamany nadgarstek 3%, zwichniety palec u reki 1.5%, zlamany obojczyk-dowiem sie za pare tygodni

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam komisje 01.09.2004 i miałem właśnie otwarte zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego. Kolega miał podobny wypadek rok temu i dostał 15%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja spotkalem sie z kilkoma setkami komisji lekarskich i ich orzeczeniami bo zajmuje sie w pracy likwidacja szkod majatkowych i osobowych Sam osobiscie nie musialem korzystac ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze inny kolega, za zgnieciony palec(zerwany paznokieć)wypadek przy pracy dostał 7% !!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej z PZU. Lekarz orzecznik poinformował mnie że nie może powiedzieć mi ile procent utraty zdrowia dostane.Podobno PZU ma mnie o tym powiadomić. CZY ZAWSZE TAKA JEST PROCEDURA ???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
zlamana kosc srodstopia - 8 %

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
Shrek moja mama z Pzu dostala od razu

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak, lekarz nie moze powiadamiac pacjenta jaki procent przyznal mu w orzeczeniu. Po rozpatrzeniu sprawy w Tow. Ubezpieczen moze sie okazac ze warunki zawartej umowy zawieraja progresje lub regresje w stosunku do swiadczenia (w zaleznosci od przyznanego urazu) lub lekarz orzecznik TU stwierdzi ze przyznany procent jest zanizony lub wygorowany.
Jezeli lekarz powie Ci ile dostales procent, moze to doprowadzic do nieporozumien przy otrzymaniu decyzji wyplaty.

Jednak zgodnie z nowa ustawa ubezpieczeniowa z dnia 22,05,2003 masz prawo do pelnego wgladu do swoich akt szkody i mozesz sprawdzic jak przebiegla cala sprawa. Jezeli nie jestes zadowolony z decyzji przysluguje Ci prawo do odwolania do TU i ew. do sadu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
ja dostalem za jeden szew na luku brwiowym 3%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6811
złamana kość piętowa- 7% w ZUS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roaccutan - Once more :)

Następny temat

Kręgosłup - ból w okolicy lędźwiowej

WHEY premium