SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost pomocy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
witam mam 17 lat i 172 cm wzrostu i tak sobie myslalem jakby na wakacje kupic jakis wapn w tab czy cos i jeszcze tran i jakies moze zwisy na drazku co o tym myslicie dodam ze chcial bym miec okolo 180-183 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
jak nie masz urosnac to nie urosniesz. koniec kropka

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ale spróbowac chłopak moze ... ;)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
dodam ze chyba nie mialem jeszcze jakiegos intensywnego wzrostu tylko caly czas tak bardzo powoli ale od ostatnich kilku miechow to chyba wogle nie idzie z tym wapniem i tranem hhehe mogl bym sprubowac w sumie to wydatek kolo 30 zl mysle pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
tran zdrowy, wiedz jedz, z wapnem nie przeginaj.
Jezeli bedziesz to jadl rozsadnie to na zdrowe ci nawet wyjdzie, ale gratisowych cm do twojego ostatecznego wzrostu i tak nie dostaniesz i tak.

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
martinias dzieki za wypowiedzi ale i tak to zastosuje mysle ze cos tam mi da hehe :D nie przekonam sie jak nie wyprobuje jak ktos jest zainteresowany to moze pisac co o tym mysli itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
zwisy na drążku sa dobre... :) niektórym cos daja ponoc .. sam nie wiem bo nie próbowałem tzn jako forma rozgrzewki bardziej przed treningiem troche na drazku sie zawsze rozprostowywałem ;d ale poamietaj tez ze musisz dobrze sie wysypiac .. bo wtedy organizm rosnie najszybciej i najszybciej sie regeneruje wiec pamietaj o tym ... pzdr.

aha i jezyk reklamy mówi tak; "Pij mleko, bedziesz wielki" ... z tym ze nie zawsze warto ufac reklamom ...

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2007-06-13 18:18:40

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
kiedys troche zwisywalem na drazku nawet cos tam poszlo tylko niewiem czy bez tego tez by tyle poszlo dlatego tak myslalem z tym wapnem i tranem to na wakacje to i tak za duzo nie cwicze na silce to myslalem ze przez wakcje skupic sie troche na wzroscie i tak od poczatku silki staram sie nie wykonywac cwiczen obciazajacych kregoslup ale jestem dobrej mysli mysle ze jeszcze ogolnie podrosne chociaz 5 cm a wlasnie myslicie ze od argininy mozna podrosnac ???? np tej vitalmaxa bo czytalem to ponoc za bardzo nie da sie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
wiesz co ja tam nie wiem czy od argininy podrosniesz .. bo tak napawrde to sie na tym nie znam... to co ja piałem to tylko moje sugestie ;) ale z tym snem to parwda :)... a od czego podrosniesz na pewno ???? od hormonu wzrostu hehe no ale tego od nikogo nie dosatniesz ;d;d i nawet nie próbuj... pzdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 485
AAaaaaaaaaaaaaaa..i spadlem z krzesla.
ta od zwisu to ci moga-rece urosnoc, bedziesz mial lapy do kolan jak koszykarz .
a poza tym to ile wytrzymasz na dragu ? -minute, poltora, he?
i to ma Cie 'wydluzyc'
gdzies Ty na boba wyczytal takie precjoza, jestem wielce ciekaw, naprawde.
.. a i ze chcialbys miec ponad 180, to fajnie - ja chcialbym miec 190, wazyc 110 zywego miesa i miec ciut krotszego bo mi sie w nogawke wsuwa i kolanem se obijam.
dobra nie dre juz lacha bo pewnie mlody jestes i to dla ciebie jest problem, wiec napisze tak: to ile bedziesz mial wzrostu najmniej od Ciebie zalezy, za to mozesz ingerowac w to jak 'szeroki' bedziesz, tak wiec cwicz, cwicz, cwicz - jakikolwiek sport, a wzrost przestanie byc wazny.
powodzenia i nie zabij sie na tym drozku, czesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaska jak u pilkarzy

Następny temat

Kontuzja stawu skokowego - pytanie

WHEY premium