SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost - cwiczenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki cwiczenia najbardziej sprzyjaja wytwarzaniu hormonu wzrostu? Czy jezeli cwicze FBW i biegam to utrudniam , czy nie? Mam 19 lat i chce zrobic wszystko aby troche urosnac jeszcze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
jak mialem 15 lat mi nic nie pomoglo i nie wiem czy to komus cos pomorze mi pomoglo tylko kase wywalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
To co robisz nie ma to żadnego znaczenia apropo wzrostu także sobie nawet nie zawracaj tym głowy.
Człowiek nie ma wpływu na wzrost jak i na wiele innych cech.
Nawet jak masz jakiś wpływ na wytwarzanie hormonu wzrostu to jest to w granicach w których nie ma to wplywu na Twoj wzrost już nie wspominając nawet że jesteś w takim wieku że dawno dojrzewanie się zakończyło nasady kości długich zarosły i nawet jakbyś litrami wstrzykiwał sobie hormon wzrostu to na wzrost już to nie będzie miało wpływu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi koscmi chyba nie masz racji , nie sadze zeby sie zrosly juz. Nawet jesli wytwarzanie hormon poprzed cwiczenie nie wplynie na wzrost to i tak wyjdzie mi na to dobre , a sprobowac nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Bystry, ty ten temat poruszasz co chwilę, za każdym razem pod innym postem. Ile wzrostu mają twoi rodzice i rodzeństwo, a ile ty? Spytaj sie ojca kiedy przestał rosnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
"nie sadze zeby sie zrosly juz" - przypominam Ci ze masz juz 19 lat i jestes doroslym facetem ktory sie goli a nie dzieckiem wiec jesli chodzi o kosci to na 99 % procent juz jest "po ptokach".
Kuracje hormonem wzrostu robi sie dzieciom w okresie wzrostu a nie doroslym facetom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Ile masz wzrostu?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Pan bystry ma 178cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
To nie jest źle. W dowodzie jest wysoki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Po pierwsze:

na kazdej stronie jest temat o wzroscie

Po drugie:

Piorunos,

Mam 18 lat.
gole sie od 15 roku zycia, a w ciagu ostatnich 4 miesiecy strzelilem 6 cm w gore Fakt ,ze ostatniego mleczaka wyplulem pod koniec podstawowki (12-13 lat), ale chyba to nie jest znak ,ze mam opozniony wiek kostny.

Anyway, rosne. Z pewnoscia nasady kosci u mnie sie nie zrosly.

PS. Ile masz wzrostu Piorunos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem , ze poruszam duzo tych postow , bardzo m izalezy na kilku centymetrach ,a a sprobowac wszelkich spsoobow nie zaszkodzi.

Pytagoras , ,sam z siebie, urosles , czy wykonywales jakies cwiczenia? Nie iwem czy to ma jakies znaczenie , ale w porownaniu do niektorych znajomych nie mam tak bujnego zarostu na calym ciele i gole sie od dwoch lat mniej wiecej .


Zmieniony przez - bystry18 w dniu 2010-08-15 13:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
No i co w związku z tym?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZLAMANIE NADKLYKCIA

Następny temat

Kilka pytań odnośnie zdrowia / Problemy z tarczycą i wagą

WHEY premium