SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost - cwiczenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
pij mleko albo wiecej sie módl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DObra , jakos to bedzie. Jewzcze tylko jedno pytanie jak cwiczyc klate majac do dyzpozycji lawke (prosta tylko) sztange i hantle zeby nie obciazac stawow? DO tej pory cwiczylem wyciskanie plasko i wycisko mlotkowy na prostej , ale wyciskanie plasko to chyba obciaza stawy. Jesli sie nie myle , to czym moge to zastapic? Nie mam poreczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Popytaj w dziale Trening w domowych warunkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Nic nie robilem. Rosne sam z siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazlem tutaj na forum taka rozpiske lekow , ktore moga pomoc.

Oto poradnik opracowany przeze mnie, który (wg. mnie !!!) pozwala na osiągnięcie wyższego wzrostu, niż jest nam dane:
1.krok: Idziesz do apteki i mówisz ten ładny wierszyk pani w okienku: "Poproszę wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie "REXORUBIA"
2.krok: Kupujesz argininę w sklepie z odżywkami. Preparaty zawierające argininę mają często w nazwie "HGH" mimo że nie są hormonami wzrostu.
3.krok: Wszystko ładnie łykasz w dawkach zalecanych w ulotkach z wyjątkiem argininy, którą bierzesz w 2 razy większej dawce niż wskazane (ja tak robiłem i nie miałem żadnych złych skutków ubocznych).
Jesz dużo NABIAŁU i MIĘSA (najlepiej drobiowe- najzdrowsze). Musisz spożywać bardzo dużo białka. Nawet jak twoi rodzice będą mieć po 2 metry wzrostu, a ty nie będziesz spożywał odpowiedniej ilości białka to ni ch*ja nie urośniesz!!!
Dużo śpij!!!!!! Staraj się kłaść o takiej porze dnia, aby cię budzik nie musiał budzić rano(o ile go używasz). Budź się sam, nie za pomocą budzika!
Dużo ćwicz (nie tylko na siłowni), ruszaj się, biegaj, pływaj, rób brzuszki, pompki- cokolwiek! Staraj się być aktywny fizycznie!
Zjedz ostatni posiłek 4-5 godzin przed zaśnięciem.
Nie głódź się!!! To bzdura, że głód pomaga w procesie wzrastania. Wprawdzie hormon wzrostu wytwarza się wówczas w większych ilościach niż po posiłku, ale wtedy wątroba hamuje wydzielanie somatomedyn, a bez nich hormon wzrostu jest niczym!!! W czasie głodu wytwarza się hormon wzrostu po to aby organizm w trybie ekspresowym wykorzystał tłuszcz zgromadzony w tkance tłuszczowej, bo brakuje węglowodanów, a organizm potrzebuje energii 24h/ dobę. Nawet jak leżymy i oglądamy TV to spalamy kalorie, oczywiście w mniejszych ilościach niż podczas wysiłku fizycznego.

Czy to w czyms moze pomoc? Warto ego sprobowac korzystajac tylko z pkt 1 ""wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie "REXORUBIA" , pomijajac argine , bo nei jestem pewien co do tego , ze jest ' bezpieczna'. Jak uwazacie?

Zmieniony przez - bystry18 w dniu 2010-08-16 15:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Nie masz lepszych zajęć? Zajmij się czymś przyjemnym może.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde bardzo mi zalezy zeby troche urosnac i zrobie wszystko zeby to osiagnac , to nic nie kosztuj. Co o tym wyzej myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
panie bystry,

Borys Szyc ma 178 cm wzrostu, mysle ,ze nie masz sie czego wstydzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
stosowalem to z arginina i rexorubia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest , ze sie wstydze , ale po prostu marzy mi sie troche wiecej ;/.

Zakrza94 , i jak? Pomoglo cos? W jakim wieku zaczales to zazywac i ile urosles , o ile urosles w ogole?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZLAMANIE NADKLYKCIA

Następny temat

Kilka pytań odnośnie zdrowia / Problemy z tarczycą i wagą

WHEY premium