Mam takie pytanko zastanawia mnie czemu piszecie ze trening karate i trening siłowy na mase nie ma sensu ja wiem ze duzo aerobów się wykonuje ale jest pare osób które udowadniają że mimo wszystko mozna miec mase i trenować sztuki walki np: Flex Wheler legenda zawodowej kulturystyki zawsze szcił się trenowaniem karate i po zakonczeniu kariry w [...]
Hej, chciałam poruszyć pewien temat, wszędzie jest głośno o regeneracji, przetrenowaniu itd. ale patrząc na treningi wielkich bokserów, weźmy przykład Tyson'a , który spędzał kilka godzin dziennie na sali, na trening chodził 6,5 km na pieszo, po treningu wracał tak samo, do szkoły i ze szkoły biegał, w weekendy rano bieg po południu trening. [...]
[...] aby zabrać się za siebie i wreszcie się ogarnąć. Pierwsze co zrobiłem to zacząłem czytać forum i ogarnąłem kilka rzeczy na temat redukcji. Kolejną rzeczą było rozpoczęcie treningów boksu tajskiego - ta pasja trwała dość długo bo około 2 lata dobrych i porządnych treningów - do dzisiaj nie spełnione marzenie. Dla samego siebie chciałem nabyć [...]
[...] coś w stylu : http://daleyus.files.wordpress.com/2011/01/mike-tyson.jpg Nie zależy mi zbytnio na masie, bo jak przytyje to i tak będzie to już dobrze wyglądać, tylko , żeby trening siłowy przyniósł mi siły i wytzymałość - nie mase ponieważ mnie to spowolni. Myśle , że rozumiecie o co mi chodzi.. I tu pytanie do was, jeśli zrozumieliście o co mi [...]
[...] i proste (taka mam nadzieje ;) ). Waga: 80kg Wzrost: 177cm Wiek: 23l Aktywnosc w ciagu dnia: pon-pt: 1x dziennie bieganie po schodach na 10 pietro (20min) + 1x dziennie trening na placu do kalisteniki (podciaganie, pompki, dipy, >1h30min) + ostatnimi czasy pon,sr,pt przysiady ze sztanga w domu. Nigdy nie stosowalem diet ani suplementow, nie [...]
[...] pare kg dokładać i machać dalej. 5. http://daleyus.files.wordpress.com/2011/01/mike-tyson.jpg To jest rzeźba czy masa ? Przypuśćmy , że waga jego wynosi 95 kg to czy robiąc trening na rzeźbe ( 12 powtórzeń ) dobijając do tego 95 kg moja sylwetka będzie wyglądać podobnie? Z góry dzięki za odpowiedzi , wiem , że nie które są durne ale ciekaw [...]
coś o sobie wiek 22lata wzrost 187cm waga 104kg staż ok 6lat (w ogóle styczności z siłownią a nie przemyślanych treningów) biceps 42,5cm klatka nie wiem udo 68-69cm reszty wymiarów nie znam wyniki siłowe w profilu (profil przedstawia stan na kwiecień 2006 obecnie jest nieco słabsza forma siłowo masowa) link do diety na cyklu [...]
[...] powracajacego na ring, juz nie bokserski, ale K-1, bedzie "Six-time World Champion and two time K-1 veteran, Rick 'the Jet' Roufus", ktory rozpoczal juz bardzo ciezki trening przed walka z legenda boksu. Co prawda nie wiadomo jeszcze, kiedy walka sie odbedzie, ale jest juz raczej pewna. Tyson za sam powrot na ring otrzyma $10.000.000! [...]
Siema. Mam pytanie odnośnie treningu biegowego. Czytałem(w zapewne wszystkim znanym)planie Mike'a Tyson'a, że rano biegał. Przed biegiem robił sprinty i wskakiwał na skrzynie. Ćwiczę boks, chciałbym popracować nad kondycją i siłą nóg. Czy taki plan będzie okej? Trening biegowy: 1. Rozgrzewka - Trucht ok. 5-8minut 2. Rozciąganie dynamiczne - [...]
witam mam 16 lat,ważę 63kg i mam wzrostu 177cm a wiec co powiecie o moich domowych treningach,czy w ogole oplaca sie je robic i dadza mi jakis efekt, a wiec codzienie robie 6 weidera, https://play.google.com/store/apps/details?id=net.p4p.chest&hl=pl cheast workout i przysiady nie mam dostepu do zadnych urzadzen wiec pozostaje mi tylko to,po [...]
Mam do zaprezentowania swój filmik o Tysonie Trening+walki. Jego charakter to co robi na tym filmie w 49 sekundzie apsolutna rewelacja cytuje "Jestem przegranym człowiekiem i umre samotnie" Tak mówił Tyson po ostatniej w karierze walce prosze o ocene http://www.youtube.com/watch?v=CusQLCvx53U Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2009-01-25 10:03:13
Siema!!Chce zacząć trenować boks,mam 169cm i aż 78kg a to jest waga super-srednia a z takim wzrostem to wiele nie zdzałam{nie jestem TYSON},Chciałbym zbić wage do 66kg Może mi ktoś polecic dietę,trening cokolwiek...byl nie odżywki!!
[...] wiem jak rozplanować tydzień, żeby było jak najbardziej korzystnie dla regeneracji, zależy mi też na tym żeby nie zajechać układu nerwowego. • 2 x Fbw - wytrzymałościowe (trening typu Mike Tyson) • 3x Boks - mocne treningi ( ok. 1.5 h ) • Bieganie codziennie 2-3 km o 5 rano + jeden dzień progresji w biegu czyli jakiś dłuższy dystans • [...]
Czy taki trening typu pompki,drążek,przysiady,brzuszki itd.? da mi tylko wytrzymałość czy zwiększy szybkość/siłę ciosu czy cos? czytałem ze tyson trenowal w ten sposób. Ps.Nie trenuje w domu tylko w klubie 2 lata
Tak jak w temacie,ciekawi mnie na ilu kilowym worku ćwiczył Foreman,bo wiem że Tyson powyżej 100kg,ale Mike to dziur w worku nie robił,a jak zobaczyłem trening Georga to mnie zatkało jaką on musiał miec siłę
Coś w tym jest ale niema co patrzeć na to jak trenują zawodowcy, oni mają wszystko robione pod trening. Tyson też tylko jadł ćwiczył spał potem doszły kluby i się stoczył... Podejrzewam że taki Joshua, Golovkin mają rozpisany plan na cały rok obozy siła szybkość itp.
Ehe już widzę jak Tyson idzie do Bare Knuckle walczyć Wandem. Tyson ma tyle znacznie bardziej intratnych propozycji, że mocno w to wątpię. Szkoda, że ten pomysł z wyspą może być nieaktualny. Mogłoby być klimatycznie. Jeszcze takie mini reality show z tego mogli zrobić - trening, przygotowanie i pojedynki na wyspie walki itd.
Ironman sprobuj z tego linku http://klub.chip.pl/mma/patologia.html a jak nie to przekopiuje ci Patologia treningowa, utwardzanie i inne zjawiska. Wszelkie prawa zastrzeżone! All Rights Reserved © by Maciej Sulikowski Ostatni update tego działu: 2007.01.27 1. Patologia - przykład pierwszy "utwardzanie" 1.1 [...]
[...] jakiegoś dłuższego czasu i powiem Ci jedno: na tych najwyższych poziomach wygrywają zwyczajnie silniejsi gdy umiejętności każdy ma wysokie weź takiego Zimnocha czy Wacha na trening crossfitu z dużymi klamotami to się zesrają... Adamek też nie lepszy w tej kwestii, jego poprzedni trener rozpisał mu trening kulturystyczny %-) zrobił "masę" no [...]
[...] drążka do klatki wąsko 10/10/10 25/25/25 4. Uginanie nóg na maszynie leżąc 8/8/8 32/32/32 5. Wznosy sztangielek bokiem 12/12/12 5/5/5 +20min na skakance Głowa mnie bolała na treningu ale ogólnie martwe poszły dobrze i z techniki nawet byłam zadowolona. Goblet też ostatnio wyjątkowo dobrze idzie, jak kiedyś 32kg to była mordęga tak teraz 34kg [...]