[...] a wymienione przeze mnie buty to modele meczowe :) A tego że pomiędzy repliką a modelem meczowym jest duża różnica to chyba nie muszę tłumaczyć :) Jak chcesz to podaj swój numer buta to wrzucę ci kilka ciekawych linków z aukcjami :D i powiedz do ilu najwięcej możesz wydać na te buty ;d Zmieniony przez - majkel555 w dniu 2009-06-23 23:20:27
Puma Firma Do dupy ? a mam pytanie miał ktoś z was model meczowy ? Jeśli tak to spoko szacunek ale nie kłamcie! Bo Jeżeli nie to nie rozumiem takiego gadania.Czuje Że Tutaj Toczy Się Podobna Dyskusja z tą Którą umieszczę w nawiasie <Co Myślicie O Vapor V Hmmm Nie Opłaca Się Demna Firma Nike Rozwaliły Mi Się Po 3 Miesiącach------->A Ta Osoba [...]
dziki, a co byś chciał wiedzieć wszystko co najważniejsze...jaki masz procesor, ile ram-u, jakie chłodzenie, grafika, numer buta. Taki standard tak naprawdę to wystarczy imię Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2009-05-24 23:10:06
[...] ktoś szarpie po barku. Nie wytrzymał, bez namysłu odwinął się i wypłacił z całej siły plombe. Jakiez było jego zdziwienie gdy pani od polskiego zaliczyła nokaut, pokazując numer buta ku uciesze zgromadzonej na korytarzu gawiedzi. Nauczycielka z tydzień chodziła z limem (chciała mu zwrócić uwage żeby nie przeklinał ), ale wybaczyła mu bo [...]
No właśnie, wszystko zmierza do tego! A żeby być członiem SFD trzeba będzie niedługo podawać numer buta itp Pozdrówka. "Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji Członek mafia.suple.hardcor.pl
Praktyk-wt,numer buta też podać?Sam nie jesteś chętny do podania info o sobie,w Twoich ustawieniach na forum we wszystkich kolumnach jest bd,bd...I dobrze,nie o to tutaj chodzi. Moja wiedza nie jest ”wszech ogromna”,po co ta ironia. W Wing Chun jestem początkujący (kilka lat treningu z przerwami) To co napisałem (atak na [...]
[...] na kyokushinie zeby mleczne starcil:)mowie o Jarku(Fighter) znam troche bokserow (nie dzieciakow) na Gwardii Wroclaw i wiem jedno jezeli nie wjedziesz w nogi to po chwili numer buta pokazujesz i tyle, mowie o zawodnikach a nie amatorach klepiacych worek dla bajeru i przechwalajacych sie jacy to z nich twardziele, sam rowniez trenowalem za [...]
200cm to by było coś... . staram sie rosnąc jeszcze ale z drugiej strony przy tym moim wzroście i wadze 102 kg wyglądam bardzo chudo... niestetymam pomysł na temat następny. kto ma jaki numer buta??? tutaj pełna satysfakcja bo mam okrągłą 50
szczerze ,mam w dupie numer buta 43 i zwisa mi to i powiewa, ale bez offtopu, nierosne wcale od pół roku ale patrząc na moją "tężyzne" jeszcze będe musiał rosnąć bo mam zadrobne kości jeszcze choć mam 180a mój ojciec 182cm, postaram się próbować jakiś czas z tym wiszeniem za drążku ale czy to coś da? zobaczymy. radoblazer ty w butach [...]
[...] Black usunie ;-) teamsports.pl, i nie jest to nadruk tylko wyszyte na butach i nie jest wcale drogie, bo napis do 3 znaków 9zł, a do 6ciu znaków 19zł i jest taka opcja możliwa do butów zakupionych u nich, jak ma wejść nowy model butów to wyprzedają często poniżej kosztów zakupu buty i odzież, dobra opcja, jak ktoś ma mało chodliwy numer buta ;-)