Balboa5, na chwilę obecną pracuję w ubezpieczeniach
Ale mam nadzieję, że niedługo się to zmini i zaczną pracować w czymś związanym z zawodem wyuczonym
Ale mam nadzieję, że niedługo się to zmini i zaczną pracować w czymś związanym z zawodem wyuczonym

Już jestem na miejscu pospamować tu trochę.
