SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyszczuplenie ud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do usuniecia.

Zmieniony przez - mabiala w dniu 2011-09-24 20:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, Na początek moja obecna dieta:

1.posiłek godz. 13-14
bułka lub rogral z szynką lub jajkiem na twardo
2.posiłek godz 19-22
6 kromek chleba pełnoziarnistego "Janosik" z masłem i jakimś dodatkiem np. szynka,pomidor lub 6 grzanek smażonych na margarynie

22.30
sałatka owocowa z banana, winogrona i jabłek - od czasu do czasu.

Między czasie jakaś mała przekąska typu cukierek, kawałek ciasta nieregularnie, zależy czy jest coś na słodko akurat w domu i czy sobie pofolguje.

Dodatkowo obowiązkowo 1,5-2 litry wody niegazowanej polaris, wcześniej również hektolitry coli light tej z biedronki,odstawiłem jakiś miesiąc temu.

Czyli dużo nie jem jak widać, a waga stoi w miejscu.

Ćwiczenia i jogging robie praktycznie zawsze w godzinach 15-18
HITT 21-22

NOWA DIETA, wzorowałem się na poradniku uż. Morales37:

1.posiłek godz.13-14
jajecznica z 2/3 jajek z pomidorem/cebulą na maśle
3/4 kromki chleba pełnoziarnistego "Janosik"
zamiennik
piers z kurczaka smażona w piekarniku z sałatką buraki/kapusta/itp

TRENING

2.posiłek 19-22
płatki owsiane z mlekiem i 3/4 kromki chleba z jakims dodatkiem lub dodane do zupy z mlekiem
zamiennik
5/6 kromek z chudą szynką czy innym dodatkiem
zamiennik
grzanki na maśle chleb pełnoziarnisty oczywiście

deser 22.30
1 banan, winogrona, 2 jabłka = sałatka owocowa

4/5 - spać.

Może być?

Nie wyliczam kalorii, nie mam do tego głowy, bawiłem się już w to na diecie dukana i z dosiadczenia wiem ,że najważniejsza jest jakośćć jedzenia, a nie proporcje, czyli odstawić śmieci i postawić na zdrową żywność, głównie produkty bogate w białko.

I teraz najważniejsza sprawa, chciałbym wprowadzić skuteczny spalacz tłuszczu, zwłaszcza taki, który pomoże pozbyć się długo zalegającego tłuszczu na udach. W tym dziale https://www.sfd.pl/Aktualizacja!!TU_PYTAMY_O_SPALACZE_TŁUSZCZU__TYLKO_Z_ANKIETA_STR_1-t474893.html jest kilka propozycji, ale jako laik nie mam pojęcia który będzie prawdopodobnie najskuteczniejszy dla mnie, dlatego mam wielką prośbe o podpowiedz który wybrać, jeżeli ktoś na własnej skórze przetestował tym bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie może być. Pies je więcej od Ciebie. Wszystko do zmiany. Poczytaj sobie o tym jak powinno wyglądąć zdrowe odżywianie, bo mam wrażenie, że temat Moralesa to przeleciałeś oczami.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A odnośnie supli, jeżeli chce zejść do jednocyfrowego BF, obecnie ok.16% to mogę uderzyć np. Dymatize Viper czy lepiej Scorch?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czyli dużo nie jem jak widać, a waga stoi w miejscu. "

Cukierki, ciastka, rogale i grzanki... I Ty piszesz o jednocyfrowym wyniku? ROTFL!
Przy takim jedzeniu to spalacz możesz na choinkę sobie powiesić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no , jeżeli kupie spalacz to wszystkie śmieci pojdzie w odstawke. Zastąpie to zdrowym jedzeniem twarogi, warzywa, owoce, jaja, kurczak itp. to będzie podstawa w moim jadłospisie tak jak kiedyś, ta diete którą wyżej wkleiłem jeszcze zmodyfikuje. Wiesz dlaczego w ogóle zacząłem powracać do złych nawyków żywieniowych? bo od paru miesięcy waga stoi w miejscu, zniechęciłem się i pozwalałem na więcej. Jeżeli po zastosowaniu spalacza, diety i ćwiczeń będę widział po miesiącu jakiś najmniejszy efekt, typu 1c z m uda, 2cm z brzucha w dół to determinacji mi nie braknie. Dlatego prosze o doradzenie jaki spalacz kupic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie doradzam kupno najtańszego. g**** Ci pomoże, więc chociaż mało pieniędzy na niego wydasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo zmiana diety w Twoim przypadku da pożądany efekt. Spalacz tego nie zmieni przy Twoim poziomie zaawansowania. Obżerasz się teraz byle czym, zmiana tego na zdrowe jedzenie będzie dostatecznym szokiem dla organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o ocenę diety, ewentualnie poprawienia

Następny temat

Wegetariańska

WHEY premium