SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyszczuplenie ud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : -
Wzrost : 185
Obwód klatki : 100
Obwód ramienia : -
Obwód talii : 85
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : brak,większość czasu przed komputerem z powodu choroby ducha.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 1,5 h jogging na zmiane z treningiem interwałowym HITT, poza tym codziennie ćwiczenia w domowych warunkach na płaski brzuch i wyszczuplenie ud.
Odżywianie : praktycznie odstawiłem słodycze,cukierek czy ciastko raz na jakis czas, tłuste smażone bogate w węglowodany żarcie tj. ziemniaki,makaron,zupy również.
Cel : wyszczuplenie ud, głównie wewnętrznej strony bo tam zalega spora jego warstwa.
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : w porządku
Preferowane formy aktywności fizycznej : dom.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : żadnych.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jak najbardziej
Stosowane wcześniej diety : dukana

Budowa endomorfika, grube kości, rozłożyste ciało, biodra(100 cm) i uda jak u kobiety, dlatego chciałbym wyszczuplić uda. jak ćwiczyć, czego unikać w jedzeniu, a może zastosować jakąś dietę? Proszę o porady, żeby te centytmetry rzeczywiście poleciały w dół.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie wyszczuplisz ud. I tak nie sa duze. Jak zaczniesz cwiczyc to spalisz fat i zyskasz mięśnia.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nie? 5 cm to myślałem że spokojnie przy odpowiedniej diecie i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zasadzie to tłuszcz zalega tylko w wewnetrznej stronie uda, a że jak wspomniałem mam kobiecą budowe to fatalnie to wygląda, dlatego bardzo zależy mi na wyszczupleniu tej parti ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwiększ masę górnej części ciała, to będzie wyglądało lepiej. Uda u faceta z reguły nie są zatłuszczone, dlatego Kieszko Ci napisał, że nie da się wyszczuplić ud.
A poza tym facet 185 na udach 55cm wygląda fatalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie, tłuszczu nie ma tylko na wewnętrznej stronie uda. Masz tłuszcz na całym ciele, u facetów szczególnie brzuch (opona), dół pleców, klata i właśnie na udach, jako że są największą częścią ciała. Możesz spalać tkankę tłuszczową z całego ciała, to i z ud zejdzie, ale ćwicząc jednocześnie rozwiniesz mięśnie.

Ja przy Twoim wzroście miałem prawie 70cm w udzie dobrej jakości mięcha. Teraz przez kontuzję dłuższy czas nie chodzę na siłke i spadłem do 62 i wyglądam jak patyk.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o to, że na udach jest po wewnętrznej stronie, brzuch i klata są w porządku, acz oczywiście mam lekkie fałdki na brzuchu. jak mówiłem jestem bardzo szeroki w biodrach 100 cm, dlatego czuje się jak gruby knur, bo dysproporcje są zbyt duże jak dla mnie, gdzies czytałem że powinny być w stosunku do klaty 10:9 , a ja mam 10:10 no i chce to zmienić poprzez właśnie wyszczuplenie ud, bo bioder przecież nie zmienie.

"Możesz spalać tkankę tłuszczową z całego ciała, to i z ud zejdzie"

Biegam od 1,5 roku obecnie 1,5 h co drugi dzien, na zmiane z HITTEM którego zacząłem robic z miesiąc temu, poza tym te ćwiczenia codziennie http://wdziek.info/readarticle.php?article_id=66&comments_page=12 i bardzo ograniczyłem tłuste jedzenie i słodycze. Co jeszcze proponujesz? basen, rower, siłownia odpada, ale jakieś skuteczne ćwiczenia w domu czy na dworze bo nie wiem czy np. jakieś sciskanie krzesła czy piłki przez pzez kilkanaście minut to jest optymalne rozwiązanie. Chciałbym ćwiczyć i widzieć rezultaty. Chyba że wprowadzic jakieś preparaty, żeby ruszyły ten tłuszczyk?

" Teraz przez kontuzję dłuższy czas nie chodzę na siłke i spadłem do 62 i wyglądam jak patyk."

A ile masz w bidrach?

Może wrzuce zdjęcie dzisiaj lub jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Żeby dotrzeć do tłuszczu z ud musisz ciąć do niskich poziomów bf. Innego wyjścia nie ma. Zawsze zejdzie też sporo podczas redukcji, ale nie w takim stopniu jak z ramion, klaty, pleców, łydek itd.
Słaby przepływ krwi jest w tkance tłuszczowej, która przylega do ud.

Dużo rozsądniej jest dołożyć sporo mięcha na uda i dobrze, to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale jak to zrobić , od jakiegoś czasu tak jak wyżej wspomniałem biegam, ćwicze, ograniczyłem niezdrowe żarcie, a efektów w sumie już od paru miesięcy nie ma. Może jakieś preparaty by mi pomogły? Prosze niech ktoś zorientowany pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Musisz mieć wszystko wyliczony, kalorie które zjesz w ciągu dnia będą najważniejszą rzeczą w redukcji.
Bez tego ani rusz.
https://www.sfd.pl/-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
W 100% się zgadzam z Ludi dot. spalania fatu z ud, zrób lekką redukcję, przymasuj ciało i dopiero tnij, bo jak szczur będziesz wyglądał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o ocenę diety, ewentualnie poprawienia

Następny temat

Wegetariańska

WHEY premium