SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok oraz biegi

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
Chciałbym się spytać czy są jakieś ćwiczenia na wyskok nie obciążające dużo stawów, ponieważ nie wykonuję żadnego programu na wyskok bo psują stawy. A uprawiam Le Parkour także potrzebny mi jest duży wyskok. A dodam, że mam 13 lat i 157 cm wzrostu oraz 65 kg ważę, czyli mam trochę nadwagi i zależy mi na ćwiczeniach aby nie obciążyć dużo stawów a wyskok, żeby się poprawił.

I teraz na temat biegów..
Jak mam biegać abym miał kondycję i żebym coś spalił z brzuszka oraz był trochę szybszy ? Jest może jakiś specjalny plan biegowy ? I jak by był to, żeby nie był za ciężki ponieważ mam trochę brzuszka (nadwagi) i nie mam kondycji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
co do biegow zrob 3x w tyg 40minut spokojnego truchtu do lasu + rozgrzewka oraz 200x miesnia brzucha ( 30x30x30x30x....)

Pozdr

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
200 x mięśnie brzucha ? tzn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
cwiczenia :)

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084


moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rozmiar ramy Author dla 168cm wzrostu

Następny temat

Problem z osią tylnią

WHEY premium