SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki i co dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6561
no i gitara.
teraz oświećcie mnie czy jest sens :P
jestem na masie i mam juz troche ponad 20 % bfa, jest sens zaczynać na tym etapie coś bić czy skonczyć mase, zrobic redu i dopiero wejść na coś? To by przesunęło wszystko nawet o pół roku bo jeszcze jedzenie spokojnie przejadam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Zredukuj najpierw a pozniej wchodz na cykl


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2020-12-04 14:22:49

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6561
Tak myślałem. No to przynajmniej mialbym czas się doszkolić w dopingu bo trochę zielony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Zawsze słuzymy radą

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6561
Witam, potrzebna pomoc

Zdecydowałem się jednak wejść na cykl już podczas redu.
W poniedziałek poleciał pierwszy strzal i zaczynam od 250e5d enan.
Dzisiaj mi wypada drugi shot ale od środy boli mnie pośladek i pojawiła się lekka opuchlizna wielkości pieści. Chodzić się da, gorzej usiąść wstać, wspomagam się ibubromem, nawet daje rade.
Trochę mi ręka latała podczas iniekcji, i wszystko robione jedna ręka. Nie jestem w stanie przytrzymać sobie strzykawki. Przy kolejnym strzale będę miał pomoc. Igła 0,6 25mm. Zamienię na 0,7 30mm. Czekać aż to przejdzie czy bic w drugi pośladek? Może polecacie jakieś maści? Jest to norma podczas pierwszego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Jak na posladek to za krotka igla , szczegolnie przy Twoim bf.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6561
20.12 zrobilem iniekcje w drugi poslad. Poszło igłą 0,7 30mm , bez zadnych problemów. Wszystko sterylnie.
Na drugi dzień pobolewał lekko tyłek i w następny też było znośnie. 23 i 24 to po prostu masakra. Wczoraj nawet ibuprom nie pomogł i ledwo na dupie siedziałem, do tego podczas wchodzenia po schodach czy tam jakims lekkim wysiłku łapałem zadyszkę i dziwne uczucie w gornych drogach oddechowych jakby mnie coś brało, na szczęscie szybko puściło. Opuchlizna z pierwszego strzała znikła i ból tez, czuje tam cos jedynie jak naciskam mocno.

Dzisiaj mi wypada kolejny strzał ale jak oba pośladki bedą mnie bolec to tragedia, wole poczekać do jutra i upewnić się, że powoli opuchlizna schodzi.
Może zamiast bić te 250 co 5-6 dni robić iniekcje co 3 dni ale pół cm?
Doradźcie coś bo mi pomysłów brakuje

Dodaj jeszcze tylko, że bije genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj,

Przeglądam Twój temat i zastanawiam się jak wygląda Twój tryb życia, czy masz ciężką fizycznie pracę, stres, zajadasz dużo śmieciowego jedzenia....jak wygląda Twoja kondycja..ja na Twoim miejscu nie reagował bym tak impulsywnie że od razu bomba z testo wielkości 250mg/5dni
Przede wszystkim poprawiłbym odżywianie, kondycję....następnie wykonał kilka razy badanie poziomu samego testosteronu aby mieć pewność że faktycznie jest taki niski....jedno badanie niczego nie przesądza.... przygotuję się na to badanie odpowiednio a mianowicie do 48h przed badaniem zero wysiłku fizycznego oraz sexu....wtedy obraz tego wszystkiego może być znacząco inny.
Co do Twoich dawek testo myślę że iniekcja 125mg/5dni podniesie Twój testo do granicy 8-12ng/ml i poczujesz znacząca różnice.... jeśli będzie ci mało zawszę na bombe możesz wejść.
Co do iniekcji to sprawa wygląda następująco optymalne igły do tego to rozmiar 6-7. Nie stresuj się tak przed tą iniekcją bo to nie jest operacja mózgu na 5 letnim dziecku nie ma podstaw do takiego nakręcania.
Iniekcje wykonuj w zewnętrzna górną część pośladka.....nie spiesz się....wciskaj powoli delikatnie z przerwami dodaj troszkę poczekaj i znowu dodaj.... całą akcja wciskania 1ml ma trwać nie krócej niż 1 minuta. Po zakończeniu iniekcji przytrzymaj dodatkowo z 10-15 sekund igłę w pośladku nie wyciagaj od razu. Powodzenia


Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-25 12:04:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6561
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)
250 mg co 5 dni to chyba nie taka bomba ? :P
Odżywianie u mnie to w sumie 90 % czystego jedzienia, tym bardziej teraz na redukcji. Ze słodyczy to najczesciej gorzka czeko i tyle :) Stres w życiu owszem jest, ale kto nie ma? Tym bardziej w dzisiejszych czasach ;)

Wychodzi na to, że za szybko podawałem bo u mnie max to trwało z 20 sekund...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Twój pierwszy kontakt z testo syntetycznym.....uderz 125mg/5dni.
Myślę że "Będzie Pan zadowolony" na ten czas.
Druga sprawa o ile czasu chcesz ten testo przyjmować cały czas czy np. 20-25 tygodni. Przemyśl wszystko....a przynajmniej tyle ile da się przemyśleć i przewidzieć....suplementacja testo to nie sprint na 100m....to bardziej maraton 100km+
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Nowy cykl do oceny

WHEY premium