SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badań, co robic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz nawet nic nie dawać na odblok, organizm sam wróci do homeostazy tylko potrwa to trochę dłużej.
Bierz te 8 tygodni, androgeny masz w systemie, tylko badanie na testosteron tego nie wykrywa.
FSH i LH się podniesie jak przestaniesz wprowadzać egzogenne męskie hormony.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
mozesz pomysleć o provi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
tylko czas unormowania się hormonów bez ingerencji może mnie sporo kosztować, nie wiem jak zareaguję i ile to potrwać, pamiętajcie, że to mój pierwszy cykl.
a provi jak zastosować?
i ten nieszczęsny odblok - hcg + clom, czy zostać przy samy tamo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
wszystko zależy jak ten cykl ma sie dalej potoczyć,ciekawe jaki miałeś poziom przed cyklem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Pierwszy cykl, czyli wariujesz psychicznie i się wszystkim przejmujesz i wymyślasz różne rzeczy, w związku z być może wyrzutami sumienia, że sięgnąłeś po doping, itp. Nie ważne. Skończ cykl do końca, daj to tamo jak miałeś zaplanowane od początku i potem zrób badanie jeszcze raz, a zobaczysz, że będzie w normie wszystko.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
chciałbym go już pociagnać te 8 tygodni (czyli zostało jeszcze 6), ale libido leży, to mi przeszkadza i chciałbym z tym coś zrobić, ale nie wiem co.
neevsky masz duzo racji, jestem obsrany, ale to chyba w miarę czesty przypadek w takiej sytuacji, jestem dlatego wdzięczny, że mi odpowiadacie mimo, że sporo dramatyzuję, ale tak już mam.
czyli odblok zrobić samym tamo, po odbloku badania, jak będą dalej złe to wtedy dalsze działania, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz dać HCG jeszcze, jeśli chcesz mieć pewność pod koniec. Różni ludzie różnie reagują na środki, jedni na mecie mają dobre libido, inni kiepskie. Być może podskoczy niedługo, pamiętaj, że za libido też odpowiada w dużej mierze psychika, stres itp. Pamiętaj, że na mecie jesteś zazwyczaj ospały, ociężały co też ma wpływ na popęd seksualny.

Może opisz bardziej stan tego libido, czy leży zupełnie czy jak to wygląda?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
stan libido, ciężko to opisać, ale : dużo trudniej mi się podniecić, faja nie staje tak szybko jak to było zazwyczaj i kobieta musi się namęczyć, aby mnie utrzymać w pionie, zauważyłem też, że jest sporo mniej spermy i jest taka gęsta, o tak to wygląda.
wcześniej leciała redukcja, czytałem, że na redu przy niskich węglach i wysokim białku oraz duzym obciążeniu wysiłkiem fizycznym (trening _ aero) testo też może dużo spaść, nie zbadałem się przed cyklem, ale teraz dochodzę do wniosku, że może już wcześniej testo spadło, tylko libido było lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jeśli erekcja to jest to związane z zaburzeniem stosunku testosteron-estradiol, być może się wyrówna w trakcie cyklu i będzie OK. To mija jak skończysz brać i zrobisz odblok.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Mniejsza ilość spermy to za sprawą niskiego FSH, będącego bodźcem do produkcji spermy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Bold+Susta+meta!!

Następny temat

Bromergon 2,5mg jak brac przy takiej prolaktynie??

WHEY premium