SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań,co dalej??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Witam,juz 2tyg temu zakładałem temat z moją wysoką prolaktyną i zdecydowałałem sie na bromergan brałem pół tabl na noc przez jakies nie całe 2tyg i o to wyniki,i mam pytanie brac dalej z tydzien jeszcze??? I tesciu widac ze poszedł w góre ale estradiol jeszcze wysoki co nie?




ooooo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Po tym bromegronie estradiol mi podsoczył w górę o czego to??

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
przecież jest w normie. nie znam się ale celowałbym wyższy teść=wyższe estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
zbijaj dalej prolaktynę, resztą się nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Wez jeszcze kilka dni i odstaw.Za tydzien zrób badania.Estro jest w normie.Prawidlowo facet powinien miec 20-30pg/ml To optymalny poziom Przy Twoim poziomie testa jest OK Nie przekombinuj z tym bromergonem

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Hermann1 oki ale ogólnie lepiej sie czuję w uj nie mam takiego mułaaaa jak przedtem co miałem taką prolaktynę,tylko boje sie,że jak przestane brac ze znowu podskoczy :/

ooooo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy przyspieszające produkcje krwinek czerwonych

Następny temat

Mostek

WHEY premium