SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyłącznie dla TRENUJĄCYCH aikido!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p.s.:Co to jest ten SONG .Zauważyłem że często sie powtarza na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
SOGI (nie SONGI) to coś w rodzaju punktów, które (jeżeli jesteś abonentem) możesz przyznać innemu użytkownikowi forum (np. za pomoc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
zey, czy określenie "undergrundowa" mamy rozumieć jako nie zrzeszona w rzadnej organizacji (typu PFA, PUA)
najczęściej trenerzy w sekcjach podległych pod większe federacje (PFA, PUA) są pod presją propagowania tradycyjnego aikido i z tego względu nie wprowadzają do treningu nic "ponad standard"
w tej grupie również jednak występują wyjątki (naszczęście należy do nich mój Sensei)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No... butcher dobry z ciebie detektyw.Z gadzam sie z tobą co do odpowiedzi dla "zey"

Zmieniony przez - aikiartur w dniu 2004-07-23 17:24:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buncher - mniej wiecej... tzn nasza sesja nie jest nigdzie zarejestrowana, a jesli chodzi o egzaminy na wyzsze stopnie to odbywa sie to wszystko za pomoca przyjaciela naszego senseia z sasiedniej sekcji i papiery dostajemy z PFA (tak jakbysmy chodzili do tamtej sekcji) pozatym nic nas z zadna orgnanizacja aikido nie laczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
ostatecznie nie odpowiedziałeś na moje pytanie, aikiartur
jak już mówiłem nic nie tracisz
kieruje mną czysta ciekawość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widać że jesteś wporzo młody gość ,ale nie.sory.Masz jakiś ciekawy temat do rozwinięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
DZIĘKI
proponuję, żeby za nowy temat przyjąć osobę Jacka Wysockiego
15 maja Wysocki otrzymał 7 DAN z rąk Giampietro Savegnago (8 DAN), a tak wysoki stopień powinien wzbudzać zainteresowanie nie tylko w środowisku aikido
miałem okazję już kilka, a nawet kilkanaście razy spodkać Shihana i uważam Go za świetnego fachowca, ale nie podoba mi się sposób w jaki postępuje poza dojo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza dojo nie znam sensei wysockiego aż tak dobrze(powiedz coś więcej).Głównie znam go ze staży ,a tam wypada dobrze(umie sensownie i jasno wytłumaczyć istote techniki),jedyna wada to to ze stworzył wokół siebie istny mały "klanik"mistrzów<faworyzowanie uczni>.p.s.mój email:[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
nie znam Shihan'a osobiście
oceniam Go jedynie na podstawie tego czego o nim się dowiem od kogoś bądź z neta, gazet
odnoszę wrażenie, że zbyt dużą wagę przywiązuje do kasy i brakuje Mu pokory (której należałoby się spodziewać po tak wielkim mistrzu)

a na potwierdzenie tego, że jestem dobrym detektywem :
aikiartur trenuje w Pomorskim Centrum Sztuk Walki; a sensei, którego tak obsmarował to Przemysław Bobkowski 2DAN
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie :)))))

Następny temat

kick, thai VS combat kalaki

WHEY premium