SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyłącznie dla TRENUJĄCYCH aikido!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12700

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kasy chyba masz racje,pokora...w jakim sensie?(rozwiń temat).a co do detektywa....znaszPCSW,i ty nie pozhodzisz z Polski.a na marginasie "segal" to twój idol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
PCSW, pochodzenie i Seagal to pytanie
objawy braku pokory:
-stworzenie Polskiej Uni Aikido Jacka Wysockigo - wystarczyłoby przyłączyć ośrodki do Polskiej Federacji Aikido (która jest starsza i liczniejsza)
-wywyższenie Autonomicznej Akademi Aikido w Szczecinie - wszystkie sekcje należące do uni powinny być sobie równe (teoretycznie tak jest)
-na stażach itp. zbyt dużą uwagę poświęca na popisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce nikogo urazic... ale mialem okazje cwiczyc na obozie z paroma osobami spod reki pana Wysockiego i musze powiedziec ze sie zawiodlem - myslalem ze naucze sie czegos nowego, ale to aikido, ktore oni prezentowali to byl balet a nie walka :( odslaniali sie doslownie na kazdym kroku, w jednej technice wykonalem 20 atemi (to ja bylem uke) zeby dac partnerowi do zrozumienia ze nie powinien sie tak ustawiac i tak odslaniac, nie potrafili wogule kontrolowac partnera... ogolnie sie zawiodlem... nie wiem - moze akurat trafilem na tych najgorszych ale z tego co slyszalem od qmpli z sekcji to oni tam wszyscy tak robia i to nie sami z siebie tylko tak cwicza na treningach bo tak im sensei pokazuje...
nie wiem co o tym myslec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak może być pytanie.mimo młodego wieku masz mądre spostrzezenia.zgadzam się z tobą(chociasz popisów nie zauważyłem) jak i z "zey"-em(nawiązałem ten problem pare odpowiedzi wcześniej/no właśnie.... balet i brak współczesnego realizmu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
zey, jeżeli kidykolwiek będzisz służył jako uke Shihan'owi Wysockiemu to napisz czy udało Ci się wsadzić mu jakiekolwiek atemi
jak już mówiłem myślę, że w kwestji umiejętności trudno Mu cokolwiek zarzucić, a raczej trzeba się od Niego uczyć
Jacek Wysocki ma wielu uczniów, a wśród nich wielu mistrzów

aikiartur, sam dojdź do tego z kąd pochodzę i gdzie trenuję
Seagal nie jest moim idolem, ale lubię wiele jego filmów i szanuję tego kolesia, bo na aikido i SW facet się zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja podałem ci chociaz z jakiego miasta pochodze (to była cenna wskazówka)....i szczerze:łatwo było skojarżyć dwie sekcje bo tylko dwie są,a sprecyzowanie PCSW ....wiesz,skoro przyznałem ci sie ze uczęszczam na staże z sensei WYSOCKI nie trudno było to powiązać to z PUA ma która ma pod sobą PCSW,ale i tak uwazam ze kumaty z ciebie gość z charakterkiem. Shihan J.Wtsocki jest the best,ale za niektórych uczni bym głowy nie położył.To jest tak ;jedni chodza dla zabicia czasu,dla
ruchu ,inni dla szpaneriksu ze cos trenują i mają książeczke z pieczątkami ze staży,a jeszcze inni trenują dla siebie<szlifują charakter>i mają dusze wojownika i to sa prawdziwi aikidocy,mają zacięcie i myślą kiedy trenują i im ,ani ja,ty, ani ktoś inny nie wje......ałby 20 atemi.

Zmieniony przez - aikiartur w dniu 2004-07-23 22:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
jeszcze raz DZIĘKI
zgadzam się z twoją wypowiedzią
nie podam Ci nazwy miejscowości w której mieszkam, bo jest w niej tylko jedna sekcja aikido, a to by było za banalne
mogę powiedzieć tylko, że mieszkam na górnym śląsku
jeszcze jedno: jaki posiadasz stopień (jak się domyślam nadany przez P. Bobkowskiego bądź J. Wysockiego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stopień nie za wysoki ale zdobyty "nie na kredyt"<mówiac szczerze jest to dla mnie na tym pożiomie sprawa drugorzędna>Jak dojde do 1dana(o ile mi sie uda a musi)to może będe do tego przykładał wage.na razie cwicze 4 lata<z małą przerwą(życie)>i jest super.Najważniejsze aby na treningu robić swoje i myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe spoko - jak kiedys mi sie uda z nim pocwiczyc to powiem jak bylo :P
btw - niekwestionuje jego umiejetnosci, tylko mowie jak cwiczylo sie z jego uczniami... a prawda jest ze nie mozna oceniac mistrza po jego uczniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
aikiartur, skończ z tymi wymijającymi odpowiedziami i "wal śmiało"
w mojej sekcji również nie przywiązuje się dużej wagi do stopni kyu i jest zasada, że bez względu na stopień (kyu), można nosić jedynie biały pas bądź (pod warunkiem posiadania wystarczającego stopnia) hakamę
ja posiadam 3 kyu nadane przez J. Wysockiego (możliwe, że ze względu na wiek trochę "na kredyt")

zey, właśnie zauważyłem, że pochodzisz ze Śląska
mógłbyś zdradzić z kąd dokładnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie :)))))

Następny temat

kick, thai VS combat kalaki

WHEY premium