SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminy i minerały

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
Witam
Trenuje bieganie i potrzebuje do tego celu witamin i minerałów gdyż bardzo sie poce i duzo z siebei sie ich pozbywam.
Jakie polecacie ? kiedys bralem bodymax i sie nad nim zastanawiam? a 2 sprawa to potrzebuje jeszce cos w stylu izostara tylko nie w proszku a jako roztwor do rozrobienia znacie cos takiego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bieganie - jakie? Długodystansowe?

Witaminy w formie suplementu to dość ograniczona forma, więc staraj się jeśc więcej warzyw/owoców.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
Skerx
Bieganie - jakie? Długodystansowe?

Witaminy w formie suplementu to dość ograniczona forma, więc staraj się jeśc więcej warzyw/owoców.



Wiem wiem, staram sie ale strasznie duzo z siebie daje na treningach i watpie by to starczalo,,, a tym bardziej ze teraz zima idzie


a co do tej 1 wypowiedzi to wlasnie oto mi chodzilo. Te witaminki mowiesz dobre sa ?? Jak bedem ial chwilke wolnego skocze do jakeigos sklepu z odzywakmi i wezme ;) szczegolnie mi ten izotonik potrzebny bo jak dal mnie biegacza to najlepsa odzywka ;p podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer - kiedy jeść przy mojej diecie?

Następny temat

Które WPC lepsze w smaku

WHEY premium