SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol w tabletkach - ktory najpewniejszy ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
no jak z wszytskim zdania sa podzielone...jeden trafi ok towar...inny wala. Ja tylko wnisokuje, ze jedynie te dwie teraz sa najpewniejsze...nie wiem co ma dil...mam tylko nadzieje, ze bedzie mial EC...w innym wypadku sam nie wiem ;(

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
trochę odświeże.
po zwiększeniu dawki wina uni do 40 mg coś tam klepie...
czyli działa, ale stężenie mocno zaniżone...
chyba dam 45mg =)

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
mialem seria wina 06 2009 -krusza sie jak diabli
bralem razem z propem 30mg +prop 75-100mg (dodam ze bralem podczas redukcji ,w pierwszym tyg stopniowo obcinalem wegle jednak nie odczuwalem dzialania srodkow)
bol po propie z uni jest nie do opisania i to nie kilka pierwszych szotow tylko co kolejny to bol narasta!!!
przykro mi w zyciu tego juz nie tkne
od kilku dni lece na farmaku , stanolu i t3 dzisiaj po treningu powiem cos wiecej

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2007-04-30 12:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
powiedz powiedz adrian ;) ja za niedlugo mam zamiar wlasnie zarzucic farmaka i stanol...tak, ze jestem ciekaw :)

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
po treningu moge powiedziec ze odczulem duza roznice -sila wrocila do wynikow z robienia masy,niezla pompa i swietna motywacja na treningu.ogolnie po dodaniu farmaka i stanolu i t3 poprawil sie znacznie wygla i jestem bardzi zadowolony jednak to moze byc duza zasluga t3.
unichem do kosza!!!3 tyg cyklu stracone
dodaje ze to sa moje odczucia niczego nie reklamuje ani nie robie antyreklamy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jak t3 kopie?bo niedlugo zarzuc widac palenie fatu?ktory dzien lub tydzien? pomimo poprawa wizualnej masa up?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
t3 dziala bardzo fajnie.daje duza motywacje do cwiczenia jednak leje sie z ciebie jak ze swini a przy areo po 25min spodenki mam cale mokre. dobrze ze trzymaly mnie jeszcze dlugie estry bo pod koniec tych 3 tyg na unichemie czulem jak lecialem w dol -sila i masa.po dodaniu nowego towaru miesnie za***iscie sie podkreslily i stwardnialy.tak jak mowilem jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25216
ja posiadam winko unichemu 10mg seria 07 2010 w tabsach pakowane po 50. Czy ktoś brał już tą serię?bo nie wiem czy dokupic drugie 50 tabletek tej samej firmy?pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Mi tam t3 nie podchodzi...dawalem male dawki 12,5-25mcg i na zmiane clen/eca...efekty byly ale i mialem w nocy bol serca ze myslalem zeby lbem ******lnac o sciane albo dzwonic po karetke...a wiec zrezygnowalem z t3...eca/clen nadal na fali

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Stanol Eurochemu , wciąż taki dobry ?? bo szukam dobrego , pewnego winka w tabsach

Zmieniony przez - user_85612 w dniu 2008-06-20 00:02:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dziwna róznica ;/

Następny temat

Teść slolo czy warto??

WHEY premium