SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol oral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Lodzianin zerknij do pw jak możesz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
diablo1
z tego co pamiętam jak mi kolega opowiadał, to w ciągu 2 tyg ze 110kg na serie wjechał na 130 kg na serie po tyle samo powtórzeń. A że przydałoby mi się troszkę więcej siły to mnie to zaciekawiło, bo cos ostatnio stanęło na kg mimo rotacji treningami.

Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2013-02-08 15:49:09


Na tak nikłych ciężarach jest to możliwe, pewnie zabrał się za trening porządny i miche dopiero na cyklu więc połowa poszła naturalna koleja rzeczy, a druga siłą sugestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
nikłych? zrobić parę serii po pare powt ze 130 kg to nie taka łatwa sprawa. Ale co do tego że wziął się za trening itd to dosyć prawdopodobne, a i psychika może ruszyła. Ale z tego co mi mówił dil to nie taki pojedynczy przypadek tylko ludzie bardzo sobie to chwalą i kupują dosyć sporo tego bo właśnie siła im sporo na tym skacze. A wolę tu popytać bo większość tu jest bardziej odemnie doświadczona w dopingu. Chłopak który mi to chce sprzedać wydaję się w porządku, ale te skoki siły bardzo mi się wydają podejrzane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie znasz gościa,pewnie chce na tobie zarobic,bo widzi ze ma do czynienia z laikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
jakieś drobne zakupy robiłem u niego i raczej nie ściemniał mi wcześniej, a jakąś tam wiedzę mam, ale praktyki prawię wcale. Wygląda na to że albo jakiś złoty środek albo dil wali w ch..a

Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2013-02-08 21:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Lyka labs powinien działac,bo maja dobre orale.DB nie wiem co to,moze chodzi ci o british dispensary albo british dragon,to tego drugiego bym unikał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
co do firmy to przepraszam za pomułkę.Wino firmy malay tiger. Wcześniej brałem od niego mietka razaka i to był niewypał, a na jesieni też mietka malay i działał jak należy i byłem bardzo zadowolony. Jak będę miał jakieś pieniądze na zbyciu to zakupie to wino i się tu wypowiem jak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Razaka juz nie robia,to co lata to pewnie same wały.Malay Tiger wbijam teraz suste z deką i jest git,jak winko oral nie slyszałem,znajomi chwalą metke tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
no meta rewelacja była jak dla mnie, a razaka to wcinałem ze 2 lata temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
130kg na serie w wyciskaniu na klatke to nikly ciezar dla ciebie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anapolon. Pare pytań.

Następny temat

Czy można tak wbijać enan?

WHEY premium