SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol i coś na obniżenie ciśnienia... ALIOFIL??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosowalem lacipil i dawal rade bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Prestarium jest dość łagodne i skuteczne zarazem .Najważniejsze żeby nie brac beta-blokerów bo obniżają przyrosty na cyklu i wydolnośc słabnie. Jesli zdecydujesz sie iśc do lekarza poproś o lek z grupy IKA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
musze odswiezyc

czy to prawda co Dj_Smalec napisal?

"Najważniejsze żeby nie brac beta-blokerów bo obniżają przyrosty na cyklu i wydolnośc słabnie. "

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
czyli co najlepije na obnizenie cisnienia dostepnego bez recepty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
nie weim czy to od saa czy trybu zycia(alk + Drugs) ale pompka po ostanim czyli 3 cyklu szaleje mi. Skacze cisnienie serce tanczy kankana sam z siebie wieczorami bez powodu a po ciezkich weekendach normanlnie umieram.
Mam przygotowany clenbuterol i Dymatize viper na redukcje ktora chce zaczac za miesiac i zostanawiam sie czy powinienem.Jesli tak to czym sie raczyj zeby zniwelowac lub pokonac skaczace cisnienie i problemu z pompka.Dodam ze jestm juz ustawiony do lekarza na badania jesli sie okaze ze to cos powaznego to odpuszcze kolejne zabawy z saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja poszedlem z tym problemem do lekarza nadcisnienie to nie przelewki . Możesz czuć się dobrze a nagle yebniesz gdziekolwiek bo dostałeś wylewu czy czegoś w podobie
Daruj sobie melanżowanie na SAA. Blanty są zdrowsze

kumpeli brat padł podczas treningu . Okazalo sie ze mial cisnienie ponad 200 , czuł sie chvjowo . Nocy niestety nie przezył . Powód : nieleczone nadcisnienie i SAA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
zwierzu generalnie tak, po beta-blokerach czujesz sie jak szmata, poza tym nie sa zupelnie selektywne i wplywaja tez na regulacje metabolizmu tzw. dzialaja przeciwnie do np clenu
ale nie jest to regula i jezeli lekarz zaleca ten rodzaj leczenia trzeba sie go trzymac
szymson1 ja mam dla ciebie zlota rade, wez tak stan przed sciana i pier.dolij sie 3 razy w leb, moze cie wtedy oswieci
dragi, alko, saa i chcesz dorzucic clen, zycze milego doswiadczenia nowego wymiaru strachu jak tetno jednego dnia dobije do 200 i zlapie cie tachykardia
ogarnij sie kvrwa chlopie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
****a czlowieku masz mnie za idiote czy sam nim jestes??
Mysli ze na cyklu wale w kluke a potem lapie sie za pompke i wale strzaly??
Powiedzialem tylko ze wczesniej opstro lecialem za mlodu a obecnie rozniez mi sie zdarza ale nigdy podczas cyklu!!!!!!!!
Ogolnie w przeszlosci sie nie oszczedzalem.Obecnie prowadze sie bardzo dobrze:)Zadnej patologii a czlowiek nie wielblad pic musi!!
Ale tym cisnieniem przeszlosc daje o sobie znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Jak czlowiek nie wielblad to niech nie wbija do tego, albo alkohol i dragi albo saa.
Paranoja konczysz cykl i pozniej walisz alko i dragi? To na cholere go robisz, co z ciebie w ogole zostaje po nim? Sezon w pelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
rozumiem ze jak jestes of to silka a nasteonie kleczenie na grochu i roraty niedzielne leca:)
Silka to nie cale zycie ,nie dajmy sie zwariowac ,jestem mlody i lubie sie bawic.Obecnie mam 7 miesieczna coreczke wiec balet jak zdazy sie raz na poltora miecha to wszytko a ty mnie tu porownujesz do jakiegos cpuna
no nieladnie tak z gory oceniac:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl.

Następny temat

oma strzał wyszedł czy nie :P

WHEY premium