SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino i propionat clean?????????????????????????????????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
To się tyczy tylko priop bo jest to krótki estr (ester ?) w przeciwieństwie do enan'a który jest długi

długi tesc kończy prace po ok 2 tygodniach a krótki po ok 2 dniach i dlatego trzeba go tak czesto kłuć !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Nic mu nie rozpisujcie, klient nawet treningu ulozonego nie ma.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
prawdziwy idiota z ciebie klałn.fajny.wez z tad idz bo nie masz pojecia o czym sie tu mówi .

trening tylko i wyłocznie nA siłce wygłada inaczej jak trzeba uwzglednic jeszcze inny sport wiec widzisz kto jest ciemny .ja cwicze taekwondo od niedawna wieć jest to dla mnie ciekawe jak trenować by było dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
dobrze powiedziane
a ja jestem strasznie dobrze teraz zalatwiony.,

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
feree a co to za problem ulozenie takiego treningu? Poza tym jak trenujesz od niedawna to twoj trening ogranicza sie do uczenia sie upadania i pozycji, a nie hardcorowych treningow cieciu

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
swoimi wypowiedzami sam potwierdzasz ze nie mas zzbyt dużej wiedzy na temat treningu. bo z wyjątkioem postaw i upadanie kórego tam nie ma w taekwondo. jest jeszcze dużo aerobów które bardzo męczą i trening na siłce przy tym to pikuś . pozatym jeszcze rozciągania nacisk na kondycje. wiec sam widzisz ze niewiele wiesz na te tematy. wieć sie nie udzielaj a jak twirzisz ze coś wiesz to pokaż tą wiedze wnosząc ją ndo konkretnego tematu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Feree, musisz sobie odpowiedziec na jedno za***iście ważne pytanie? Co chcesz w życiu robić? A potem to robić. Jeżeli Tae Kwon Do jest Twoim priorytetem to postaw na sztukę walki a siłownię traktuj jako dodatek. Nadmierne rozwinięcie dolnych kończyn ograniczy Twój zakres ruchu i tym samym postępy. A przeciez ta sztuka to 70% nogi. Zastanów się dobrze.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
wiem uriel chodzi mi tylko o to jak ułożyć trening pod kontem siłki i efrkyów na niej z uwzglednirniem dodatku jakim jest taekwondo .nie chciał bym popełnić jakiegoś błedu który wpłynie na efekty.wieć prosze o pomoc kogoś takiego jak ty o pomoc przy tym problemie .sam wiesz żę jest to cykl na spalanie tłuszczu wiec śle ze taekwondo tu aż tak nie bedzie przeszkadzać a naet pomoże ze wzgledu na dużą ilość aerobow. wiem jak wygłądają treningi na rzezbe .ale potrzebna mi jest rada kogoś kto pomoże mi to ułorzyć zeby było jak najlepiej wiec licze że ktoś taki wkoncu sie znajdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
efrkyów - nie skumałem?

Proponuję przenieść się do działu TRENING - napewno tam spotkasz się ze zrozumieniem. Dieta redukcyjna jeśli chodzi o odchudzanie. SAA nie jest tutaj konieczne. Następnie, kiedy uzyskasz satysfakcjonującą Cię wagę i poziom tk. tłuszczowej trzymaj się diety na utrzymanie stałej wagi ciała bez powiększania tk. tłuszczowej. To jest chyba logiczne. Co do treningu to już Ci podsunąłem rozwiązanie.

Jakoś nie lubię pisać o treningach - nie rajcują mnie aż tak bardzo, żebym pisał z taką pasją jak o dopingu !

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
no tak tylko ze własnie stamtą mój post został przeniesiony tu ale jeszcze spóbóje . sorka za nie sprecyzowanie .mó cel to nie tylko utrata tkanki tłuszczowej ale i przyrost czystego mięśnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TT a clomid

Następny temat

Czy warto teraz zaczac??

WHEY premium