SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino + testosteron ? wytrzymałość

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Witam
(nie widzialem takiego tematu na forum wszystko bylo o rzezbie)
biore deke z tesciem (10 deki po 2ml + 15 tescia po 1ml) (2 miesiace) sila idzie ale zalezy mi znacznie bardziej na wytrzymalosci zastanawiam sie nad 3 ostatnim miesiacem i pytanie co polecacie bo jestem zielony.
slyszalem ze wino rzezbi ale tez wyrabia kondycje, slyszalem tez ze dobrze polaczyc z tesciem ale tak naprawde nic nie wiem. za pomoc wielkie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przepraszam wszystkich ostatni wpis mnie zmylił, aktualny patrzę temat u góry i strzeliłem gafe mój zonk niestety.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
chłopie jak można ci pomóc nie wiedząc nic o tobie, tak trudno poczytać inne tematy i zauważyć że jest w nich ANKIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
lucz08
Witam
(nie widzialem takiego tematu na forum wszystko bylo o rzezbie)
biore deke z tesciem (10 deki po 2ml + 15 tescia po 1ml) (2 miesiace) sila idzie ale zalezy mi znacznie bardziej na wytrzymalosci zastanawiam sie nad 3 ostatnim miesiacem i pytanie co polecacie bo jestem zielony.
slyszalem ze wino rzezbi ale tez wyrabia kondycje, slyszalem tez ze dobrze polaczyc z tesciem ale tak naprawde nic nie wiem. za pomoc wielkie dzieki



nie dla ciebie saa i to z wielu powodów robisz sobie krzywde naprawde bez farmazonów robisz sobie krzywde będziesz płakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wypelnij i wklej.
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Skoro jestes zielony to dlaczego lapiesz sie za saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
sory ale uzupelnialem ankiete i myslalem ze sie wyswietlij

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 105

Wzrost: 182

Obwód klatki: ok120

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 100

Obwód uda: 69

Obwód łydki: 44

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: 250-350

Opis przebytych cykli sterydowych: Testosteron (15ml)+ deka(20ml) (2 miesiace)

Trening: 5x w tyg + bieganie 6x + trening 6h

Cel cyklu: wytrzymalosc + zachowanie jak najwiekszej sily (np. chcialbym zrobic na plaskiej jak najwiecej razy 100kg itp)

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0 chce zrobic 3 miesiace nonstop bo przez minimum 6 miesiecy nie bede mial takiej mozliwosci

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): nie mam problemu z waga ale chudy nigdy nie bylem

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii:

Wyciskanie leżąc (MAX): 130

Martwy ciąg (MAX): 160

Przysiad (MAX): 170

Zmieniony przez - lucz08 w dniu 2014-03-20 10:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
1shaggy - co masz na myslij ? wczesniej zarlem sporo czasu kreatyne itp gadalem z kumplem z druzyny starszy dluzej trenuje i sam zre to samo czesniej tez zarl takie polaczenie i powiecmy jest normalny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Nie napisałeś przecież nawet co masz i ile tego bierzesz... Ale z góry można założyc, że robisz to źle i robisz sobie krzywdę. Załóż temat, żeby ktoś Ci rozpisał normalnie cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
nie napisalem bo nie pytalem czy robie dobrze tylko co jest najlepsze na wytrzymalosc i sile (napisalem ile biore tylko nie opisalem cyklu) co poniedzialem 2ml deki + po 3 tygodniach dolaczylem tescia strzal 1ml co poniedzialek i czwartek i mam na tym progres powiecmy 20-30%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
He :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli priorytem cyklu jest wytrzymałość to test nisko winstrol umiarkowanie wysoko, jakiś preprat na stawy może być ghrp-6 ponieważ jest nie drogi rzadko kiedy podrabiany peptyd . GHRP-6 podnosi poziom endogennego hormonu wzrostu, wzmacnia regeneracje i wzmocnienie stawów, tkanki łącznej i masy kostnej taka umiwersalna dawka to 3razy 100 mg podnosi dodatkowo apetyt. Ja by m dał prop krótki estr idzie go kontrolować bo słabo się kumuluje ewentualnie jak nie robisz częstych iniekcji cypionat .... Moja propozycja.

1-12 prop 70eod
6-13 winko 40mg tabletki wersja iniekcja 50eod
1-13 ghrp-6 3 razy 100mg

alternatywnie

1-14 cypionat /enan dawka 250-350mg ew raz w tygodniu
8-15 winko dawki jw
1-14 ghrp-6 3 razy 100mg
6-8 hcg 500j eod.

Jeśli nastąpi problem z nadmiernym apetytem możesz rozważyć cyklicznie ECA , zniweluje apetyt, dodatkowo poprawi wytrzymałość . Zamiast ghrp-6 możesz alternatywnie rozważyć małe dawki npp 70e3d lub 50eod w drugiej opcji razem zpropem, małe dawki mniejszy blok przez okres 8 tygodni razem z winstrolem.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-19 19:18:34
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ???

Następny temat

HCG!

WHEY premium