SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wieszanie worka treningowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11550
Mam takie pytanko.

Te rusztowanie(2 obrazek w tym temacie) gdzie mozna kupic??(sklep sportowy czy jakis inny). Wogole troche podlamany jestem bo w Trojmiesciu nie moge znalesc dobrego sklepu sportowego(czytaj nie wiem gdzie szukac :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
ja ci powiem jak ja bym załatwił te "rusztowanie"
poszedł bym na złomowisko i poszukał rurek albo pretów co by się nadawały, następniu kupił kilka piw i poszedł z tym na budowe, za te kilka piw gości nie dość że ci potną i wygną te rurki/pręty to jeszcze zespawają a ty happy wracasz do domu
później to wystarczy tylko pomalować ew. wcześniej przetrzeć papierem i gotowe
jak dobrze pokombinujesz to mógłbyś zrobić zawieszenie z opuszczanym hakiem żeby mniej miejsca zajmowało <widziałem takie coś w hali bokserskiej u nas w mieście> ale to raczej jeśli miałbyś materiały i chęci

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11550
SOG za pomysł.

Niestety nie skorzystam z tego z wielu przyczyn. Mam nadzieje ze wkoncu gdzies znajde te rusztowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
takie rusztowanie mozesz znalezc w sklepach internetowych jak nie ma u Ciebie w poblizu. sprawdz: www.daniken.com.pl/ 

"lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7958
dzieki Mashu za soga:) moj dziewiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
calkiem ciekawe ale hak wyglada na raczej wątły, nie??

"lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3734


Daj sobie spokój z tym hakiem:)Nawet jeśli hak wytrzyma to u********sz worek razem z mocowaniem.Wyrwie sie z sufitu-tam są tylko dwa miejsca na śrube.Ja powiem jak ja mam zrobione.Wziełem płytke metalową grubości ok 0,5cm.Wymiary na oko 20cm na 15cm.Kupiłem w sklepie kołek metalowy o średnicy "oczka" ok 0,5cm."oczko" było zamknięte.Odciełem je od kołka szlifierką.Prześwit oczka jest średnicy mmniej więcej 2,5-3cm.Dospawałem oczko do płytki tak aby nawet nie drgnęło.W blaszce wywierciłem 6 dziur.Trzeba kupić odpowiednie kołki(nie jakieś g****).I trzeba wierciś w miejscu gdzie jest belka w suficie(Jak sie wwiercisz w belke to za chu*a tego nie wyrwiesz-10000% gwarancji).Sam mam tak zrobione i mam worek o wadze 50 kilo i do tego jeszce sie na nim wieszałem i nic nawet nie drgniePrędzej szelki czy łańcuchy worka sie rozsypią).Ważna sprawa .Trzeba pamiętać że to tak zwane "oczko"(Taką sobie nazwe wymyśliłemmusi być zamknięte i mocno przyspawane.Dobrze wykonane będzie służyć lata(prędzej sufit wyrwieszPozdrawiam.P.S.Jak będe miał aparat to walne fotki i zapodam jak ktos nie potrafi sobie wyobrazić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
też dam fotki sowjego jak znajde jakąścyfrówke wczoraj były testy hak wytrzymał 130kg obciążenia , wytzrymałą sprężyna , wytzrymały paski , 130kg + waga worka czyli ponad 160 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
dziekuje bardzo za wasze wzkazowki, jesli ktos ma cos jeszcze do dodania na ten temat to prosze sie nie krepowac

"lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Film o Muay Thai

Następny temat

sztuki walki w WSO

WHEY premium