SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielkie problemy z jedzeniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
Siemanko ostatnio mam wielkie problemy z uczuciem sytości po prostu go niema nie rozumiem tego ?? jak to możliwe że po 200g np płatków owsianych i gotowanym udku z kurczaka nadal jestem głodny dlaczego tak jest staram się nie przekraczać niż 50 gram płatków na raz ale po takiej małej ilości jestem dalej głodny , wczoraj chciałem sprawdzić czy w końcu będę czuć się najedzony jednak skończyło się na tym , że poszedłem do toalety wymiotować i po 1 h dalej byłem głodny
nie jestem strasznie gruby bo codziennie siłownia i cardio z rana ale co zrobić by nie chodzić ciągle głodny co do tłuszczy to głównie oliwa czasem masło . Co robić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
moze orzechy/migdaly dodaj, w moim przypadku picie coli zero oszukuje moj organizm i zmniejsza uczucie glodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Staraj się jeść mniej ale systematycznie, to powinno "ustatkować" metabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
hmm a co do słodyczy bo wiadomo czasem jem gorzką czekoladę wszystkie diety typu wyliczeniowe się u mnie nie sprawdzają bo zmuszają mnie do głodowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 257
Dużo wody, lekkie sałatki ze świeżych warzyw, białko rozpuszczone w większej ilości wody/mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
No to jedz systematycznie posiłki, które Cię sycą. Gorzką czekoladę czasami ok, ale z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
tylko problem w tym że posiłki które mnie sycą to np schab z masłem serem zółtym i białym czyli rzeczy wysoko tłuszczowe a to może doprowadzić do wzrostu mojej wagi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 701
jedz surowe warzywa, takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
jem ;) ale to dalej nie rozwiązuje mojego o problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
rownie dobrze mozesz dac ten schab, do tego jakis zapychacz typu kasza,ryz,makaron i mnostwo warzyw do kazdego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 701
jakiego rodzaju warzywa jesz? robisz sałatki z oliwy? wybacz że tak kręce, ale musisz sztucznie obciążyć swój żołądek ( nie ilościowo, tylko jakościowo ) bo jeśli na prawde nie masz odczucia sytości to może to być problem neurologiczny
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kukurydza prażona (popcorn) jako zamiennik ryżu

Następny temat

dieta ?

WHEY premium