SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z jedzeniem i L-carnityną

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
Witam wszystkich!
Postanowiłem stracic swój brzuszek i w tym celu zakupilem L-carnityne.W opisie jest zeby przyjąc ją na pusty źołądek 45 min przed ćwiczeniami.Ale trudno iśc z pustym brzuszkiem na siłownie gdyż tam oprócz ćwiczen zwiazanych z utratą tłuszczu chce normalnie trenowac inne cześci ciała.W takim razie co moge zjeść i o jakim czasie?Jesli podobny temat juz był to przepraszam ale nie udalo mi sie nic znaleść ale zaznaczam ze sie starałem:)dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3909 Napisanych postów 20986 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89521
nie oczekuj cudow po l-karnitynie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24518
Z moich obserwacji wynika ze karnityna kij daje. Strata pieniedzy. Lepiej kupic TS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13825
kolego pusty zolądek to znaczy ok 1 godzine po posilku jak chcesz wiedziec a co do tego ze l karnityna to jest badziew to sie zgadzam zakup TS i do tego l karnityne no no i odrazu lepiej ja po l karnitynie scieplem ok 3 kg z dietą mysle ze bez tego supla stracilbym to samo teraz zakupie TS l karnityne i aminokwasy i bedzie super ps masz diete ????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TS olimpu tak?i obrac to z L karnityną o tej samej porze?dieta?hmm wlasnie sie probuje dowiedziec co mam jesc przed siłownią bo po to płatki crunchy(z bananami,rodzynkami itp) potem jogurick potem obiad to zupa zazwyczaj z makaronem badz ryzem no i kolacja to jeszcze nie wiem co by jesc?poket?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3954 Napisanych postów 63977 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683695
Zajmij sie pierw dokladnym rozpisaniem diety a pozniej pomyslimy o suplementach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
myslalem ze w diecie wystarczy ze zrezygnuje z słodyczy i jedzenia po 22,w koncu z mojego punktu widzenia nie jem nic tuczącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Ale może jesz coś nie pokolei ? Albo w nadmiarze?

§κΔζΔ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nadmiarze?chyba nie w moim odczuciciu jadłem za duzo słodyczy i codziennie wieczorem jedzonko tez wjerzdzało teraz rezygnuje z tego a brzucha zamierzam wymęczyc,w pon i srody gram w piłke na sali + wtorek czwartek i piatek brzuszki na siłowni i skakanka.Jak to za mało to prosze o sugestie.Aha moj tłuszczyk ograniczył sie tylko do brzucha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Zrób trening brzucha http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm a następnie A6W

§κΔζΔ®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANDARDZIK - Dieta do oceny!

Następny temat

Dieta "na wyczucie"??

Fruzelina