SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze prędkości na rowerkach :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
80km/h po sniegu z skoczni narciarskiej
mamy takowa skocznei jeszcze za adolfa wybudowana przed wojna, teraz to juz sluzy do testowania predkosci

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po śniegu?
nie rzucało rowerkiem?
jak się jechało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
http://agnieszka.szor.webpark.pl/jazdy.html
tutaj znajduje sie opis tego zjazdu

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już kilka razy była tu mowa o Tomacu :)
a mam takie pytanie... z kim bym mógł się ustawić na zjazd tam ? bo jeszcez tam nie byłem i nie wiem nawet gdzie to jest =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Ja na moim 10,5 BIKE zjeżdżałem z górki po asfalcie 57 km/h. Nawet dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osiągam różne prędkości w zależności od rodzaju nawierzchni i nachylenia;) No ale: rekord na asfalcie to 82 km/h na oponach terenowych 2.2, korba 50 zębów. Na prostej i płaskiej 60 km/h, ale to już było totalnie do deski. Zazwyczaj jeżdżę tak 30km/h i to jest taki standard jak chyba u wszystkich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Ja na moim goralu z gorki jechalem kolo 60km/h. Jestem dosc lekki wiec trudno mi z gorki uzyskac duza predkosc a tam gdzie mieszkam nie ma zbyt stromych gor. Po plaskim z wiatrem w plecy to sie zdarzalo juz ponad 50km/h.

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
ok 50km/h z fajnej górki w Lodzi po lużnych kamieniach

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój rekord życiowy to 75 z góry Żar na authorze mysticu. Chciałem szybciej ale droga się skończyła:( Na dole felgi były gorące od hamowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23179
Najszybszy rowerzysta świata, spróbujcie go pokonać to macie po sogu

Największa prędkość uzyskana przy zjeździe z lodowca to 212,139 km/h. W marcu 1998 r. osiągnął ją specjalizujący się w zjazdach górskich rowerzysta Christian Taillefer (Francja), na rowerze Peugeot, na stoku narciarskim we francuskim Vars.


Masakra,pomyśleć co by się z nim stało jak by zaliczył glebe

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2004-07-26 00:20:32

K** Team Member
SFD Bold Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mtb Czy Bmx??

Następny temat

siatkówka

WHEY premium