SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze prędkości na rowerkach :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm a ja słyszałem coś o troche większych prędkościach na rowerze :) tzn. chodzi o rekordy. Ale jeśli posiadasz takie dokładne info to się nie kłóce :) w każdym bądź razie chodziło o to że koleś był rozpędzane na początku do pewnej prędkości przez samochód ponieważ miał za twarde przełożenie żeby w ogóle ruszyć LoL :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
43 na asfalciem rowerem kolegi podczas dojazdu do polskiej granicy ze Słowacji w kierunku Szczawnicy.Po 6 piwach...Masakryczne przeżycie, a jeszcze wjechałem jakos z asfaltu na pole i już myslałem ze się zabije..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1379
72 km/h na ładnie pościelonym dywanie asfaltowym ocvzywiscie z górki.Wszytko odbyło sie już wieczorkiem,bez oświetlenia roweru i drogi.

"Jadą kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale..." (Jerzy Gora
"A gdzie jest Polka?? Realizatorzy jeszcze nie znalezli jej w lesie??!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okolice krynicy górskiej, droga asfaltowa, zeszłe wakacje, 82,5km/h rower mtb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
58,6 km/h. Siedlce, ul. Garwolińska, tuż za kościołem św. Teresy, spore pochylenie terenu. Rower: Mongoose Rockadile Pro. Mam nadzieję, że mam prawidłowo zamontowany licznik ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
67 km/h z górki oczywiście, szybciej nie mogłem zabrakło mi przełożeń w przerzutce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhy... ja ostatnio poprawiłem moje 60 kmph na 65 kmph ;) po prostu górka dłuższa była troche ;) bo na blacie z 42 zębami ciężko szybciej pojechać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2019
okolo 50-55 km/h po szutrowej drodze w gorach gdzies kolo Szklarskiej Poręby na Festiwalu Rowerowym ( maraton ) ... to oczywiscie bez pedalowania :)
fajnie bylo bo przy tej predkosci trzeba bylo robic bunny hoopy nad belkami do odprowadzania wody z gor :)

po tym zjezdzie zarypiscie bolaly palce w rekach ... hehehe :P

FreeRide - Ride and feel Free

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakies 60 km/h na płaskim asfalcie, na prostej, nie na górce, swego casu jeżdziłem kolarką, ale to było juz tak szybko ze mi sie widko rozmazywał jak w NHS:U jak ktoś widział..motion blura miałem hehe
rower był taki sobie jesli chodzi o wage no i nowiutkie opony na teren :)

aha, jak sie ostro da po ręcznym ;) to pottem prze pare sekund można fajny pisk wydobyć.


Zmieniony przez - Revoltman w dniu 2004-09-02 19:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanie
jest górka, z której "na luzie" jadę do 50 km/h, a jak dam ostro po pedałach to 55 km/h. dlaczego tak się dzieje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mtb Czy Bmx??

Następny temat

siatkówka

WHEY premium