SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze prędkości na rowerkach :-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musiałbym się zapytać fizyka.....coś z przyspieszeniem i masą..

a moze tu chodzi o to że siła roweru jest większa niż twoja..niech ci najlepiej odpowiedzą Ci ktorzy wiecej mieli na liczniki przy zjeździe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 609
Ja wyciągłem na asfaltówce 72km, 200m góra miała z zakętami pociagnoł bym wiecej tylko mi biegów brakowało miałem 3:7

>>>>>>>Devil in your beck<<<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj max to 74,4 w górach Sowich, zjazd dosyć konkretny ,niewiem jakie nachylenie ale w kierunku Walimia. Droga raczej nierówna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
mariusz nie za bardzo rozumiem twojego pytania. chodzi ci o to ze taka mala roznica jest czy ze w ogole jakas jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to, że taka mała różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Podejrzewam ze ma to cos wspolnego z mechanizmem roweru. Tez zauwazylem ze jak jade bardzo rozpedzony to pozniej czuje w pedalach duzy luz,przez co nie moge nadac rowerowi wiekszej predkosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja NIE CZUJĘ LUZU
CZUJĘ OPÓR NIE DO POKONANIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
wow. no to nie mam pojecia co to moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2019
wczoraj na zjezdzie w okolicach sniezki (jak ze sniezki sie jedzie poczatkowo po tej kostce , a pozniej skreca sie w lewo - na szklarska porebe, to tam dalej po kamieniach sie dochodzi do czeskiej granicy ... i tam jest asfalt...) mialem na liczniku 80km/h ...i przy tej wlasnie predkosci wpadlem w taka niewielka (jak sie pozniej okazalo) nierownosc i zcentrowalem kolo ... na poczatku myslalem ze cos se rame rozwalilem, ale na szczescie to tylko kolo sie wykrzywilo :)

no ale jakby nie patrzec to 80km/h na liczniku bylo, swist przelatujacego powietrza przez szprychy to jest to :)

FreeRide - Ride and feel Free

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a u mnie nie ma takich gór
ale dziś 49 km/h po prostej wydusiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mtb Czy Bmx??

Następny temat

siatkówka

WHEY premium