SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze motywacje do morderczych ćwiczeń :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
zarzucam jakąś kozacką muze i jazda
często włączam kawałki z filmu rocky 4 i limp bizkit z płyty chocolate starfish-nie to że gustuje w takich rytmach ale mam kopa na siłce jak to słysze

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
a ja przecież kocham ćwiczyć, więc nie potrzebuje jakiś motywacji

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Uzaleznienie... Niestety ostatnio tydzien odwyku bez treningów, diety ;( Probuje redukowac ale pewnie te kg co stracilem juz odrobilem... ;/

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed treningiem ogladam filmy najlepszych trójboistow świata i analizuje... na treningu słucham ostrej muzy i mówie sobie, ze musze zap*****lac, zeby pierwszy w historii mojej siłki pociagnąc 300kg to mnie wystarczająco motywuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
mnie najbardziej motywuje nieciekawy widok w lustrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Przede wszystkim dazenie do wytyczonych celow, czyli w moim wypadku 150 na klate i powrot kaloryferka na brzuchu:) Pozniej sama przyjemnosc plynaca z ciezkiego treningu. No i na koncu, a jakze, piekne panie, ktore - nie ukrywajmy - leca na dobrze zbudowanych facetow:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2119
http://www.dailymotion.com/visited/search/knife/video/x11gzq_fedor-emelianenko-highlight-by-knif

Highlight zrobiony przez jednego z naszych forumowiczów. Kiedy ten filmik się kończy to jestem cały spocony i mogę przenosić góry

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
QOORA nie ukrywajmy paneinki leca na kolesi z groobym portwelem a nie obwodem bica - przynajmniej z moich obserwacji

a co do motywacji to wyobraz sobie wynik i dąż do niego - tak jak ja

Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2007-03-21 13:55:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3751
Małe nieporozumienie, w czasie przerw miało byc, chociasz....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ta ławka sie nada ?

Następny temat

ból

WHEY premium