SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze dysproporcje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam, nie widziałem nigdzie podobnego tematu,a zaciekawiła mnie jedna rzecz.Czy borykaliście się z dysproporcjami mięśni?Chodzi mi o to,że np jedna strona klatki wieksza od drugiej,lub ma inny ksztalt itp i czy udało wam sie skorygowac takowe przypadki,a jesli tak, to w jaki sposob.Zdjecia mile widziane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
To jest chyba naturalne, ze masz dysproporcje, choćby taki prosty przykład, że jesteś prawo-ręczny i częściej używasz owej ręki. Proponuję zamienić sztangę na hantle i ewentualnie na słabszą rękę wykonać jedno, dwa powtórzenia więcej. Oczywiście robiąc już sztangą zwracaj uwagę by było równo, co zauważalne szczególnie jest u młodych adeptów, podczas wyciskania na klatkę, zawsze jedna ręka jest niżej i to ewidentnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Nie chodzi mi o mnie,chociaz mam dysproporcje klatki(prawy przyczep jest nisko,a lewy wyżej),ale tutaj chce abyście wy odpowiedzieli czy mieliscie dysproporcje,a jak tak to jaką,czy udalo sie wam ją skorygowac,dac zdjecia itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
Tak miałem choćby wspomniane problemy z wyciskaniem i właśnie poprawiłem hantlami. Mam też najszerszy z jednej strony mocniej "ścięty" co widać w pozie przodem. tylko, ze mnie interesują sporty siłowe, a nie sylwetkowe i tylko raz w roku gdy robię trening na mase koryguje ten błąd. Przy wyciskaniu na klatkę ( wersja kulturystyczna - ręce dalej od tułowia) mam problem z przeskakiwaniem lewego barku, ale, że wyciskam trójbojowo ( bardziej z tricepsów niż barków, poprzez zbliżenie ręki do tułowia) z mostkiem, a nie kulturystycznie - problemu nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst cwiczenia do oceny

Następny temat

[BLOG] - Dziennik, CORTES - Droga do 200kg

WHEY premium