SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Moj wiek to prawie 19lat, staz na silce to 7 msc. waga 82kg, a wzrost 190cm
Przed tym chodzilem sporadycznie i bez efektow jednak 7 msc temu przy wadze 70kg przy 190cm juz mialem dosc swojej malej wagi z ktora zle sie czulem oraz sluchania od innych, ze jestem chudy.
Zaczałem trenowac na silowni i wczesnie siegnalem po odzywki jednak dieta tez byla. W ciagu 7msc zrobilem 10kg wagi oraz 3 cykle na kreatynie. Jestem hardgainerem czy jak to się pisało i do tej pory ciezko bylo mi z masa przez co w ogole sie nie zatluszczalem. Te 10 kilo to dobrej jakosci miesien.

Przy wadze 80kg oraz 190cm ciagle czuje sie zle i wiem, ze musze dalej przymasowac. Moj cel to jakies 90/95kg tak aby juz dobrze wygladac oraz dobrze sie czuc z ta waga.
Postanowilem, ze po nowym roku zrobię cykl na czyms mocniejszym i wtedy osiagne juz moj cel, ktory dalszymi treningami bede utrzymywac (90/95kg) badz ciagnal dalej (to sie okaze).

Co Wy o tym wszystkim sadzicie ?

Na poczatku wzialem szybko kreatyne bo nie mialem motywacji itp jednak wraz z wzrostem masy zaczalem lubic silownie i wiem, ze szybko cwiczyc nie przestane. Kase na wszelkie oslonki i witaminy oraz diete mam wiec nie bedzie problemu.
Z tych 3 cyklow na kreatynie lacznie spadlo mi jakies 3kg wiec tyle co nic. Dieta byla podstawa.

Co byscie mi polecili na pierwszy cykl ? Myślałem o 100tabsach mety + odzywki, witaminy, osłonki oraz dieta z duzym dotatnim bilansem.
Jednak obawiam sie troche o skutki cyklu. Jak to jest z meta przy tak malej ilosci oraz przy stosowaniu oslonek i witamin ? Moge się spodziewac tak jak niektorzy po prostu wiekszego owlosienia klatki itp? czy jednak moga wystapic tez powazniejsze skutki (jak tak to jakie?)

Zmieniony przez - maydey w dniu 2009-12-20 15:17:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
opamiętajcie się trochę, kolega ćwiczy 7 miesięcy, nie znacie prawie żadnych jego wymiarów a metkę mu rozpisujecie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
zapodaj normalna ankiete masz w podwieszonych

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
w 1 linijce pierwszego postu wkradl sie blad. waga to 80kg

1. WIEK: prawie 19
2. WAGA: 80
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: nie mierzyłem
-klatka: jw
-udo: jw
-talia: jw
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7msc
6. DIETA:
-białko: nie wyliczam
-węglowodany: jw
-tłuszcz: jw
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: po ostatnim cyklu na kreatynie miesiac
11. POZIOM BF%: maly
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): hargainer ciezko z masa
13. STAN ZDROWIA: bd
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: z 90
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 110

co do diety to stosuje ja jednak bez wyliczania gramow. W odpowiednich porach jem to co nalezy i ile trzeba

Zmieniony przez - maydey w dniu 2009-12-20 15:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jak zyskales 10kg suchej masy miesniowej na krestynie to razcej nie jestes hardgainerem
Jak dla mnie rewelacyjny wynik, wiec skoro masz potencjal to troche szkoda bylo by go marnowac. Ale z drugiej strony na mecie ten potencjal moze byc jeszce wiekszy

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
pociag jeszcze troche normalnie na suplach wiadome ze nie bedziesz rosl tak jak na poczatku ale bedziesz a pozniej zacznij z jakims koksem bo nie ma sie co spieszyc

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2009-12-20 15:40:05

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
przez ten czas jadlem mnóstwo piersi z kurczaka, twarogu, bananów, cimnego makaronu itp. Do tego gainery itp i jakoś szło
Teraz postanowilem wziac cos mniejszego. Co sadzicie o 100 mety ? Po mecie zaraz bylby cykl na jakiejs kreatynce na podtrzymanie efektow.

Przy 100tabsach mety potrzebny bedzie odblok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz brac 20mg ed.
Odblok moze byc, aczkolwiek nie musi

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
a jak z tymi skutkami ;/ ? Najbardziej tego sie obawiam heh bo staz dosyc maly a wiek tez dosyc mlody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
mozesz wrzucic 7 tabsow cloma na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
To zes mlody to na plus twoj przemawia. Watroba jeszcze swieza

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2009-12-20 15:54:46

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
a no swieza swieza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saa a bezplodnosc?????

Następny temat

Do eskpertów

WHEY premium