SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka 1 na x (dla x>1)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe no ale temu najwiekszemu to trzeba tak przy***ac zeby mu kredki z tornistra wypadly i zeby z tenisowek wyskoczyl od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Alucard - nie podważając ani wystąpienia samej sytuacji, ani waszych umiejętności to tamci kolesie to jakieś p**** byli.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
no pewnie masz racje bo jak by byli konkretni to by sie chociaż postawili, a oni zostawili kumpli i uciekli hehe

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
ale za nim w nich wjechaliśmy to wszyscy szli kozacko strasznie tzn. ręce pół metra od reszty ciała jakby nieśli telewizory pod pachami haha

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Morał - bujać to się trzeba umieć

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
zauwazylem podobne zachowanie u dresa i u paru innych, znaczy sie wiekoszci sie wlasnie zastanawiam skad oni takie odruchy maja i od kogo sie ich nauczyli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Może po prostu mają wrzody pod pachami ?

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
najlepsze wyjście:
pier.dolnij któremuś jak najszybciej i lota. wtedy albo skamienieją(znam takie przypadki) albo zaczną cię gonić(a tobie adrenalina i tak da czas na rekord świata)

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykład z życia.idę sobie spokojnie z laską(otwarcie hali), przyp*****la sie do niej dwoch gosci.a jestem gościem ktory sobie nie pozwoli. bylo 1v2, bo laski nie licze,a mialem glany.pierwszy dostał pod kolano, drugiemu opadła odwaga i zwiał.W/g mnie w walce 1v2 nalezy pierwszego szybko wyelimonowac ciosem dajacym 100% skuteczności.w walce 1vWięcej niż 2, doradzałbym szybkie "oddalenie sie"najlepiej w lini prostej i bez ogladania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"pier.dolnij któremuś jak najszybciej i lota. wtedy albo skamienieją(znam takie przypadki) albo zaczną cię gonić(a tobie adrenalina i tak da czas na rekord świata)"

A u mnie jest odwrotnie, jak juz komus loda odpale to zostaje na miejscu i walcze do konca bo jak mam adrenaline to niemoge uciekac, serce mi nie wyrabia i po 30 sekundach by mnie dogonili a ja zmachany na 300% niemialbym sily nawet powiedziec "panowie spokojnie" albo sie bronic. Dwa razy w zyciu tylko uciekalem i za kazdym razem była lipa, raz przed policją, i mialem lipe, bo gdybym nie uciekal to najwyzej by mnie spisali a tak mialem zjazd na komende, a drugi raz dalem buta na wiejskiej imprezie, bo wiesniaków bym moze hurtem złamał, ale wszyscy mieli sztachety i scyzoryki i krzyczeli "jop twaja mać". Tak więc ucieszka wydaje mi sie lipnym wyjsciem jak sie duzo waży. Jak sie jest szprotem wygimnastykowanym to sprint moze oznaczac jedyne wyjscie z sytuacji

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-09-21 22:06:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mt czy Siłka?????

Następny temat

OTK Seniorek i Seniorów w Judo

WHEY premium