SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w pogoni za masą pożegnali sie z klasą-ciąża kulturystyczna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19048

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym brzuchem to chyba insulina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
wyglada to co najmniej okropnie

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
nie insulina.... ale coś insulino podobnego ;)
igf

środek bardzo fajny w rozsądnej dawce, w za dużej rośnie wszystko, tak samo w środku ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
igf ? wtf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=igf&order=bysog

miłej lektury

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Nie tylko insulina. Ja w swoim czasie też miałem wydęty a wcale nie koxowałem. Za to pochłaniałem dużą ilość odżywek i jedzenia. Po prostu żołądek się powiększa.

PS: Lee Priest na rzeźbie zawsze się dobrze trzymał, więc bym go z tego tematu wykasował

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
żołądek się powiększa, ale nie aż do takich rozmiarów...
z reszta tam leci T3, środki wspomagające prace żołądka, wpływające na kwasy w nim, jeden wielki piec koksowniczy do tego spore ilości saa i środków peptydowych jak igf, mgf, rhgh, itd, itp ...

wiec nie gadać głupot , że to od jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bałagan się zrobił.

1. Bęben przede wszystkim wywala zażywanie hormonu wzrostu. Po porstu jak się ładuje koks, to także oprócz mięśni zaczynają rosnąć organy wewnętrzne. Czyli nie żołądek się powiększa, ale wątroba, śledziona itd.

2. Forma na pokaz, na sesje fotograficzną jest robiona drakońskimi metodami. To bardzo niebezpieczne metody. Kilku zmarło. A ktoś tam stracił nerkę.

Nie mniej na codzień zawodowcy wyglądają raczej jak spasione prosiaki. Nie ma pomby, nie widać żył, podskórna woda zalewa separację. Nic pięknego.

3. Ale - jak ktoś wkleja fotę "na masie", to się proszę nie dziwić, że brzuch wywalony. Bo jak się robi masę to normalne i tka ma być.

4. Wszystko jest względne. Nie trzeba mieć powiększonych organów od sterydów. Wystarczy zjeść porządny posiłek i już brzuch wywala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444


no nie wiem czy na masie każdy ma brzucha

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-08-30 13:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
niezły temat, widać, że kulturystyka to nielekki kawałek chleba
a co do maćków to ronnie oczywiście jak zwykle rządzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo?

Następny temat

bol w szyi ! pomocy ;d

WHEY premium