SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening w domu / Handstand...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706




Pewnie o to chodzi. Oczywiście nogi i ramiona proste. Ćwiczenie faktycznie musi być hardkorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeżeli o to chodzi to nie wiem jak to niby można zrobić. Musiałoby się chyba ważyć z 15kg.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Frank moze z czasem zrobi w pelni poprawnie, szkoda ze nie ma filmiku, bo mozliwe tez ze na ulamek sekundy sie odgial do tylu z pull upa, a zdjecia robili seria. Na to wlasnie wskazuje tak odgiety do tylu tulow i wyprostowane rece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To co Ty pokazujesz już tak kosmicznie trudne się nie wydaje, bo środek ciężkości jest zachowany. Nogi pod drążkiem. Mimo wszystko, szacuneczek.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venc, to zdjecie z pierwszego linku MojeImie to wlasnie pelne CTI. Najlepsze wykonanie dotad zarejestrowane.

To link do filmu o Jasperze, popatrz co on potrafil




Zmieniony przez - Icarium w dniu 2013-11-09 21:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie wiem, nie wydaje mi się to ćwiczenie bardziej imponujące niż front lever. W którym miejscu tu jest większe przeciążenie dla mięśni, niż we front leaverze? Wykręcasz łapy na zewnątrz i masz zablokowane, a wtedy juz tylko praktycznei zwisasz wygięty (pozycja tego Medrano).

EDIT (nawet jeszcze nie zdążyłem zeedytować, ale wszedłem na drążek żeby to skumać): Dobra już kumam, zupełnie inne mięśnie zaatakowane.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A widzieliście planche tyłem? ;D reverse planche(coś na wzór tego): https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSJeXI3dcdeIhDojsoRke2WlRBbQXA3ccLoCkhot8v8Y6ajgBP6

E: Venc, to jest jak ściąganie drążka wyciągu górnego, na prostych rękach.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2013-11-09 22:14:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już podesłałem (filmik z podpisem 3:44) , tam gościu trzyma to. Wydaje mi się, że nie ma 2 osoby na świecie, która to zrobi. Przedramię bynajmniej tytanowe ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A następnym tygodniu dopiero będę mógł oglądać filmiki jak założą neta, a z fona nie obejrzę, bo mam wolny pakiet ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w dalszym treningu domowym

Następny temat

Szybko i w domciu

WHEY premium