SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening przed treningiem bjj? dobry pomysl?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chcialbym sie zapytac czy trening przed treningiem ma jakis sens, czy tylko sie skatuje. Chodzi o to, ze w pon, sr i pt mam treningi bjj, a w dni wolne razem z kolega katujemy dojcie do roznych pozycji, robimy sparingi itd. Tuz przed treningiem chcialbym cwiczyc w domu w ten sposob:
Unoszenie nog w zwisie/spiecia brzucha 3x20
Wspiecia na palce 3x20
Wykroki 3x20
Podciaganje sie na drazku 3x Max (chcialbym dojechac do tych dwudziestu)
Pompki klasyczne 3x 20
Pompki na rekach/arnoldki (nie wiem co lepsze na barki) 3x20
Uginanie przedramion z hantlami 3x20
Pompki w podporze tylem 3x20
Uginanie nadgarstkow ze sztangielkami 3x20
Zaraz po tym pedze na BJJ od 19-20.30.
I co? Odpuscic sobie czy cwiczyc? Na treningach nie mamy cwiczen siliwych.
Mam 17 lat, 175cm wzrostu, 58 kg (chce przytyc do tych 60kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
IMO już samego treningu BJJ masz sporo po co jeszcze miedzy treningami dodatkowo robić to samo? kiedy regeneracja? Nie ma ćwiczeń siłowych ale pewnie leci wytrzymałościówka cały czas?

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 387
Robię to między treningami bo chcę coś w tym osiągnąć (w tym, a może w mma) tak czy siak parter ogarniać chcę zaje***cie! Co do regeneracji to tylko weekend tylko nie wiem czy długo tak wytrzymam, dlatego właśnie proszę Was o pomoc. Nie, nie ma nawet wytrzymałościówki. Niestety nasza sekcja ma stosunkowo mało czasu. Przed nami bokserzynki po nas kickbokserzy w związku z czym po prostu nie ma na to czasu dlatego skupiamy się na technice. Mimo tego chcę zadbać o siebię od strony fizycznej, wiadomo, nie samą techniką człowiek żyje (mimo tego, że to podstawa :p)pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przed treningiem?

Następny temat

nerki

WHEY premium