SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening barków - ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61
Witam mój problem dotyczy bólu barków , już wyjasniam gdy robie wyciskanie zolnierskie i w momencie opuszczania gryfu w dół gdy jest już na wysokosci mojej głowy cos przeskakuje mi w barku powodując duży jedno sekundowy ból przez który musze odłozyć gryf bo czuje że jeszcze sekunda i zablokuje mnie i nie bd miał sily odłozyc cięzaru dodam ze ten ból pojawia sie prawie przy kazdym cwiczeniu na barki , czas rozgrzewki to ok 10-15min
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Cześć. Możliwe, że cierpisz na zespół ciasnoty podbarkowej.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863


Spróbuj ten zestaw ćwiczeń który prezentuje Jan Łuka na regenerację stawów barkowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low carb a włosy/skóra/paznokcie

Następny temat

Sztanga upadła mi na górny krąg kręgosłupa przy robieniu przysiadów

WHEY premium