SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy - trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Szukalem troche na ten temat, lecz rzaden ze znalezionych wynikow nie ustatysfakcjonowal mnie, autor nie konczyl watku i niegdzie nie napisane jak sobie z tym radzic... :(

Tak wiec sprawa wyglada nastepujaco
Na ostatnim treningu klaty, cwicze Hantle na skosie i bardzo dobrze mi sie wszystko robilo, czulem wrecz ze jestem w dobrej formie po krotkiej przerwie.
nastepne cwiczenie to Płaska - tez hantle. 4 serie, przy drugiej postanowilem zwiekszyc ciezar. przy 4 seri poczulem niesamowity bol glowy, przekuwajacy ja cala, zrodlo bolu tak jakby z tylu na takiej wystajacej kosci...
Zrobilem jeszcze 3 serie rozpietek i juz niestety nie dalem rady dalej cwiczyc, bol nie chcial ustapic, wrecz przeciwnie sie nasilal.

Dzis na treningu plecow, pierwsza seria podciaganie - znowu to samo niestety.
Probowalem jeszcze innych cwiczen - to samo pojawia sie przy bicepsie i tricepsie.

Bol bardzo silny, tyl glowy tak troche na dole, ciągły i nie pulsujacy.
Dzis towarzyzsy mi nawet lekkie zamroczenie.

Z tego co wyczytalem na forum przyczynami moga byc: Nadcisnienie, zatoki, zle oddychanie.
Wykluczylem kazda z tych przyczyn - cisnienie po pierwszym bolo w normie 120-70, a dzis rano 90-60. Zatoki tez raczej zdrowie - rzadko mam katar.
Oddech tez dobry raczej, ostatnio nawet bardzo sie do niego przylozylem.

Oczywiscie jutro ide do lekaza, ale zanim dostane jakas tomografie czy cos to troche potrwa, prosze o pomoc, szczegolnie tych ludzi ktorzy juz mieli z tym problem ? jak sobie z tym radzic ? nie chce za bardzo robic sobie przerwy...

Pozdrawiam

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jakies leki lub odzywki?
Kiedys kilka osob skarzylo sie na bole glowy po BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
hmmm jem gainerka z vitala, pierwszy raz go proboje wczesniej jadlem inne i nie bylo problemow :(

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
I lekow zadnych?
Moze jakis doping? (sorrki,musze sie zapytac)
Od gainera glowa nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
no lekow tez nie jem, ostatnio przed swietami antybiotyki.
Doping tez nie

Slyszalem tez ze mozliwe jest uczulenie na jakis aminokwas ktory czesto jest w gainerach ale objawem uczulenia byl by bol glowy ? :/

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Nie sadze,ze jestes na cos uczulony.
Idz do lekarza,on Cie przebada.
Ja Tobie niestety nie pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Mimo wszystko i tak bardzo dziekuje za pomoc Przyznal bym sog'a ale nie moge :( Ale po pierwszym zakupie napewno odplace sie sogiem, Pozdrawiam.

Moze ktos jeszcze by cos pomogl ?

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
jak robie pompki z nogami na taborecie (glowa w dol) to przy drugiej - trzeciej serii odczuwam bol glowy mniej wiecej na wysokosci lewej skroni lekko w glebi czaszki. mozliwe ze to zwiekszone cisnienie krwi powoduje jakis ucisk na scianki naczyn krwionosnych... moze miales jakis mikrowylew z wysilku albo nadwerezyles sobie jakis przyczep miesniowy.
dobrze robisz, ze idziesz do lekarza. na pewno pomoze Ci wiecej niz my wsyzscy na forum :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1525
Mógłbyś napisać czy ci to przeszło, i jeśli byłeś u lekarza to co ci powiedział ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Tez tak mialem,
Okazało się ze to nadcisnienie, znalazlem sie nawet w szpitalu z holterem juz wszystko jest ok
Moze to byc spowodowane wstrzymywaniem powietrza podczas treningu?

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Ok, tak wiec po tym czasie napisze jak sie potoczyly dalsze losy mojej glowy Bo widze ze ktos chcial. Moze innym tez sie przyda.

Wstrzymalem trening na tydzien - nic nie pomoglo nadal glowa bolala :(
Postanowilem wstrzymac trening na kolejny tydzien, nadal nic.
Po miesiacu calkowitego wstrzymania sie od treningow glowa przestala bolec, teraz juz cwicze normalnie i jest ok :)

Nadcisnienia nie bylo.

Od supli to raczej tez nie wyszlo bo jadlem tylko gainerka. Teraz jem dalej i wszystko jest jak najbardziej ok.

A co do lekarza to stwierdzil zebym odlozyl silownie, mimo ze to lekaz sportowy ;D Przepisal jakies tabletki musujace ktorych nawet nie wykupilem.

Kolejny lekarz tymrazem neurolog stwierdzil ze to moze byc przyczyna od zlego siedzenia np przed komputerem i moj kregoslup jest obciazony przez co moze bolec mnie glowa... tez raczej w to watpie ;D

Czekam na tomografie ale to juz troche po fakcie i pewnie nic ciekawego nie wyjdzie, ale mimo wszystko na niego pojde :) Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Swinkers w dniu 2007-02-24 20:58:45

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Refluks

Następny temat

Obniżone tętno

WHEY premium