SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztanga upadła mi na górny krąg kręgosłupa przy robieniu przysiadów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 482
Robiłem przysiady małym ciężarem (40kg), wszystko ładnie poszło tylko przy odkładaniu odłożyłem sztangę nierówno, tj. jeden koniec był o stopień niżej od drugiego. Chcąc to wyrównać zamiast podejść z boku zdecydowałem się ponownie wejść pod sztangę i podnieść ją tak jak przy robieniu przysiadów. Tylko coś z małym skupieniem do tego podszedłem bo podnosząc ją oparłem ją na kręgu szyjnym (tym 2. od góry, wysuniętym) i podnosząc to on zebrał główny ciężar.
No i tutaj pytanko, bo teoretycznie nic mi nie jest ale troche mnie boli ten krąg. Czy powinienem jakieś ćwiczenia na rozmasowanie go porobić czy po prostu położyć się na parę godzin i dać mu odpocząć? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Jeśli miejsce spuchło, to możesz zrobić zimny okład, albo użyć kostek lodu i przez 3-5 minut to miejsce schładzać co 2h.
P.S pisze się Kręg.


Zmieniony przez - nosor w dniu 2014-08-08 13:17:39

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening barków - ból

Następny temat

Pregnyl

WHEY premium