SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening a brak erekcji

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315
Widzisz to sa takie mity. Chyba niezbyt dlugo w tym siedzisz. Twarde miekkie. Gietkie elastyczne. Nie wiem jak sobie wyobrazasz wyprowadzic cios ze spietego ciala. Nie rozumiem tych opowiesci o sztywnych czesciach ciala. Jakies sztaby pejcze itd. Mysle ze ktos ci kit wciska. Przejdz po klubach. Sprobuj i zobacz. Tylko jak piszesz w polsce ciezko o dobrego instruktora karate i to takiego ktory bedzie cie tak naprawde uczyc. Ja w polsce bylem w dwoch klubach i jakos nienarzekam na poziom. Pierwszy to Ronin - tradycyjne shotokan, a drugi to kyukushin u Dadzibuka. Ten pierwszy w bardzo ciekawej formie jak na tradycyjny. Powiem ze ostro nawet. 6 dan i 5 dan.
Probowalem taekwondo i jakos mnie nie wciagnelo. Nie potrafilem zrozumiec tego dziwnego bounceu w poomse. I jakos zbytnio na luzie cwiczyli. Poszedlem na capoeire zabili mnie kondycyjnie. Zrobili maszyne.
Lubie ogladac taekwondo w tv i to tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierze w mity i nie mówię o uderzaniu będąc spiętym, ale uderzenie z falą w tkd a bez fali w karate różni się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak tak to właśnie jest że karate jest twardszym stylem od tkd, nawet w ruchach to widać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315



Cwiczylem z nia. Mistrzyni japoni i swiata. Jak dla mnie gladko i przyjemnie. Chyba chodzi o to zeby uderzyc i zniszczyc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
Mexicano
W shotokanie schemat jest taki.
Od 1 kyu do 1 dan - minimum 1 rok.
1 do 2 dan - 2 lata
2-3 - 3 lata
3-4 - 4 lata
4-5 - 5 lat
Plus 2-5 lat do 1 kyu.
Czyli minimum 17 lat musisz trenowac zeby byc 5 dan a jest ich 10. Dalej formula jest podobno wiec zycia niektorym nie starczy. Zaznaczam ze jest to minimum i po warunkiem ze wszystko zdajesz i podchodzisz do kazdego egzaminu.


Czyli w karate Shotokan jestem w stanie zdobyc 1 dan w rok? W jakiej sekcji? Trenowalem shotokan, ale pasow w rok u mnie nie rozdawali.

Cynik75 napisal, ze jestem "kretaczem" tak jestem potrzebuje czarny pas tylko do CV i szukam szkoly ktora "produkuje mistrzow".

Jeden z forumowiczow zapytal po co czarny pas jak nie mam umiejetnosci. Jakies umiejetnosci posiadam. Pracuje w zawodzie pare lat. Trenowalem karate shotokan i JJ. Posiadam kursy ochroniarskie na ktorych byly elementy parteru, obezwladnianie, prowadzenie, zakuwanie, dzwignie z aikido. Dodatkowo regularnie cwicze na silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
Mexicano
W shotokanie schemat jest taki.
Od 1 kyu do 1 dan - minimum 1 rok.
1 do 2 dan - 2 lata
2-3 - 3 lata
3-4 - 4 lata
4-5 - 5 lat
Plus 2-5 lat do 1 kyu.
Czyli minimum 17 lat musisz trenowac zeby byc 5 dan a jest ich 10. Dalej formula jest podobno wiec zycia niektorym nie starczy. Zaznaczam ze jest to minimum i po warunkiem ze wszystko zdajesz i podchodzisz do kazdego egzaminu.



A przepraszam, chyba zle zrozumialem. Od 1 kyu czyli brazowego pasa do 1 dan trzeba minimum roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
rogosh
...Cynik75 napisal, ze jestem "kretaczem" tak jestem potrzebuje czarny pas tylko do CV i szukam szkoly ktora "produkuje mistrzow"...


No to szkoda zaproponowana z imienia w Twoim pierwszym poście może być odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Albo jeszcze lepiej. Idź śladami wielkiego soke Ryszarda M. Stwórz własny styl i sam sobie nadaj któregoś tam dana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masao
...Stwórz własny styl i sam sobie nadaj któregoś tam dana
Masao, jesteś geniuszem. Nie dość, że sam sobie będzie mógł nadać czarny pas, to będzie mógł zrobić na tym biznes nadając...
przepraszam
...sprzedając dany innym ochroniarzom, którzy ich potrzebują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1315
To nie jego wina a blednego myslenia tych ludzi za stolkami, ktorzy naoogladali sie "wejscia smoka" czy "krwawego sportu" i mysla ze czlowiek z czarnym pasem jest wielkim mistrzem i nikt mu nie podskoczy. Jak dobrze pamietam na swiecie jest 100 milionow ludzi ktorzy cwicza karate. Jesli nawet tylko 1% ma czarny pas to ciagle jest ich milion plus inne sztuki walki. Choc pewnie tylko taekwondo ma porownywalna liczbe cwiczacych. Podzielmy ten milion na 200 krajow. Nie wiem ile tam ich jest dokladnie ale daje to 5000 czarnych pasow w polsce. W kyukushin idzie ich latwo zweryfikowac bo wszystkie nazwiska sa na oficjalnej stronie. Z innymi odmianami bedzie juz gorzej. U mnie w klubie mamy cos pod 10 czarnych.
Ps zrob sobie dyplom w wordzie i przybij pieczatka z ziemniaka i tyle. Dyplom za czarny pas jest.
Kto go zweryfikuje.


Zmieniony przez - Mexicano w dniu 2017-02-03 23:18:47
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w biodrach przy rozciąganiu

Następny temat

Trening siły w sportach walki

WHEY premium