SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenaject , stanoject

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
chlopie - do ciebie naprawde nic nie dociera - nawet jak znajdziesz 5 kolesi ktorzy stosowali to co z tego????
ja sam spotykam jednego ktory chleje, cpa, odzywek nie bieze bo ma po nich wiatry a woli koks bo po tym sie dobrze czuje a jak na niego popatrzysz yto jeden wielki syf - same krsty.
I jak ci teraz takich kilku powie ze mozesz nie trzymac diety, chlac i walic strzaly to bedziesz przekonany ze jest OK??

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
maly słyszałem ze Stanoject działa super
Trenaject juz chyba ktos stostował z tego forum i jesli sie nie mysle nie byl z niego zadowolony...

ps.
jesli my jestesmy expertami od siedniu bolesci to kim Ty jestes ze nas sie poradzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
on jest niepelnosprawny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
miczelx on nie jest niepelnosprawny tylko niepelnosprytny

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
poprostu wiecie tyle ile przeczytacie . niepelonosprawny , niepelnosprytny ? po co sie wogle wypowiadacie w tym dziale "eksperci" ? zajmijcie sie innym sportem , moze szachy , albo warcaby.

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
nie miej do kikogo pretensji ze srodki firmy EC sa malo testowane BO jest to nowa firma na polskim rynku ok. 0,5roku wiekszosc koxow ma swoje "ulubione sprawdzone" firmy wiec boja sie testowac co innego...
Poza tym cykl na boldku + stan od EC + jakis tesc + antyestrogeny to kwota ok. 1.000zl kazdy sie boi wydac tyle na malo sprawdzony stuff woli dodac jeszcze z 200-300zl i kupic "sprawdzone" np: BD

Ale poczekaj jeszcze 0,5roku duzo osb z forum bedzie na przelomie luty/marzec zaczynac cykle na tym stuffie (ja takze boldject i stanject, moj kolega na trenjectie) wiec na poczatku maja beda znane rezultaty...

A jesli myslisz ze wszyscy na tym forum TYLKO czytaja na temat SAA to poczytaj topicki w stylu "ile wydaliscie na koxy" a zobaczysz ze niektozy to by mogli juz sobie spoko BMW kupuic

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
i to jest konkretna odpowiedz . dzieki i pozdrowinka nawet dla tych niepelnosprytnych.

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Rahshy ja za tydzien bede zaczynal cykl na Boldoject
Pochwal sie potem jak kolego skonczy cykl na Trenaject,jestem ciekaw tego srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2423
boldoject wlasnie intersuje mnie jak ten srodek sie sprawdzi bo w wyszukiwarce pustka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

very light ph cycle ;-)

Następny temat

calkiem fajne ceny !!!!!!!!!!

WHEY premium