SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik !!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
Yo

jak to jest z tymi koksami ?
jeżeli bez ich stosowania mam problemy z trądzikiem to czy po jakichkolwiek sterydach ,, stan ten się pogorszy , czy może istnieją jakieś anaboliki które nie wywołują efektów typu trądzik ?
z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Tomku kazdy ma inny organizm.. więc nie bede tu pisał i powtarzał sie, a tym bardziej kłócił sie ... A na solare nie przestane chodzic bo mam swoje
Pozdro i zdrowia

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2009-11-01 12:02:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po sterydach mozesz miec tylko wiekszy tradzik

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
Jakie koksy są najmniej trądziko twórcze ?
może deca ? lub vinstrol ?
NIedługo będę chyba na leczeniu na Roakutanie(dosłownie) to ma ponoć pomóc , ale czy jeżeli się już zdecyduje na jakieś koksy to czy mogę je przyjmować zażywając jednocześnie te Roakutan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Wiesz teraz to moze masz tradzik.. ale po np mecie czy omie napewno by ci znikl... i przemienil sie w syfy na maxa :) rada - wylecz najpierw to! nie mowie ze doszczetie. Ale z samej twarzy jak masz tam jakies jego slady. Bo reszta jest juz mniej wazna chodzi oto aby buzka wygladala ok :) Moj kumpel myslal ze po omce ~wyreguluje~ sie jego uklad hormonalny :) Niestety morde ma teraz tak pokancerowana.... dzieki. Wtedy wygladal pieknie!. Trzeba uwazac. Jak by co to zacznij od deci. Po tym nic ci nie grozi. Ale Omki, mety i tym podobne zostaw na pozniej...

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 71 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2502
Witam!!!
Ja tez mam podobny problem, albo i nie mam. Biore juz tydzien mete i jeszcze nie mam zadnych powaznych problemow z syfami. Czy jest szansa ze mnie ominą???? Czy po prostu syfy zaczynaja wylazic po dluzszym stosowaniu? Jak to jest, po jakim czasie moge sie spodziewac goscia w postaci pryszcza!!!!

Pozdrawiam!!!

"Ziemia jest płaska"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie syfy wyskoczyły dopiero pod koniec cyklu i były dość bolące. Moja rada , kąpiel raz dziennie, jeżeli trzeba więcej w słonej wodzie.Stotój maść przed snem np. BENZACNE 10%.

Uwielbiam ten sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też miałem problemy z trądzikiem.Po mecie nic złego się nie działo. Po omce 2 strzały/tyg przez 5 tygodni znowu zaczęły mi wywalać. Ale to zachamowałem.I tu jedna uwaga:Wszyscy mówią że po mecie strasznie wywalają syfy. Jeśli się nie przekroczy 4 tabsów nic nie powinno wyskoczyć.Może troche na plecach.W leksykonach medycznych pisze że przy kuracji metą objawy toksyczne są żadsze i słabsze niż przy np.omie lub teściu.Tyczy się to oczywiście tylko i wyłącznie POLSKIEJ METY.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Syfy to tez genetyka. Ja nigdy nie mialem problemow z syfami nawet po cyklu meta + tesc prolongatum,a syfow w zyciu moze mialem z 20 (doslownie) i bardzo sie w****ialem jak zobaczylem jakis "wulkan" na czole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
re:duck-man
mówisz że po dece nic mi nie grozi , are you sure ?
mam problem ponieważ jak już wspomniałem , to chyba od następnego tygodnia będę na leku i to mocnym i drogim -
Roacutan , czy jakoś tak , wiem że jeden miesiąc tego gówna kosztuje ok 500 zł , oczywiście płacą starzy , to mi napewno pomoże bo mój brachol miał o wiele więcej syfów niż ja i mu pomogło
chodzi o to ,że nie wiem kiedy mam zacząć brać koksy , czy w trakcie leczenia czy po ? proszę o radę , acha i jeżeli bym się zdecydował na dece , to czy może mógł bym brać ją w trakcie leczenia , zresztą wy wiecie lepiej , proszę o naprawdę szczere opinie ,
z góry dziękuję

ps. czy sama deca mi coś da , pewnie jest za słaba , z czym ją połaczyć , biorąc pod uwagę moją skłonność do trądziku
(a może sama deca coś mi da , ile po niej zyskam na wadze ,da się urobić aż 5 kg ???-pewnie nie:(???)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrezygnuj z jednego albo drugiego, roaccutan obciaza watrobe, wiec w polaczeniu z koxem bedziesz mial problemy. po za tym pamietaj, ze cena kuracji izotretinoina (roaccutanu) zalezy od wagi - im wiecej wazysz- tym drozej. Jesli chcialbys sie podzielic swoimi doswiadczeniami w walce z tradzikiem to pisz na priva: [email protected]

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie nie biore nic .Z tradzikiem walcze od dawna{5 klasa podstawowki} , stosowalem wszystko i nic dopiero pomogla mi masc o nazwie "BENZACNE" -warto sprobowac ,4pln,bez recepty. oprocz tago w sklepie ze zdrowa zywnoscia sprzedawca polecil mi "sok z dziorawca" na oczyszczenie watroby bo mowi ze moj tradzik to wynik zanieczyszczonej watroby.pije to i pomaga .pozdrawiam wertikal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FALSZYWY OMNADREN NA RYNKU

Następny temat

SUPERANABOLAN

WHEY premium