SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tnc pomózcie jak dobrac i cwiczyc inne grupy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
witam chciałbym sprubowac niemieckiego treningu ciezarowców ale niezabardzo wiem jak dobrac inne grupy i czy ligtowo je cwiczyc?
wiec jak by ktos mugł mi pomóc niech sprawdzi czy taki plan bedzie odpowiedni:

niedziela:
klata(tnc)
biceps:
uginanie ramion ze sztanga 8 8 8p
młotki 8 8p
modlitewnik 8 8p

wtorek:
klata(tnc)
plecy:
podciaganie 5 5 5 5 5p(podciagne sie na maxa 9razy)
wiosłowanie hantla 8 8 8 8p
unoszenie tułowia z opadu 20 20 20 20
triceps:
fracuskie wyciskanie 8 8 8
porecze 5 5 5

czwartek:
klata(tnc)
nogi:
przysiady 15 15 15 15 (z małym ciezarem bo mam problemy z kregosłupem)
barki:
wyciskanie siedzac z podparciem 8 8 8 8

i brzuch na kazdym treningu brzuszki na skosie 3 s po max noi progresja odpada bo zadługo mi zajmuje dokładanie ciezaru co serie i jakos na mnie słabo działa

prosze o ocene:) jesli to ma znanaczenie to mam 16lat waze 80-83kg staż 1,5r(ale niestety tylko 0,5r to przemyslany trening) wyciskanie na klate zaledwie 75kg i zanic niemoge wiecej wiec zdecydowałem sie na ten trening, krytyka mile widziana:D

Zmieniony przez - mentol555 w dniu 2007-11-08 16:42:23

%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Oczywiście to był żart Czarek. Swoją droga nie widzę przeciwwskazań, żeby w tym planie robić 3minutowe przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
1)3 cwiczenia na bic troche duzo zrob 2
2)unoszenie tułowia z opadu zamien na dzien dobry
3)na tricepsy dodaj po jednej seri w cwiczeniu
4)na nogi jedno cwiczenie to za mało dodaj jeszcze jedno lub dwa cwiczenia np wyprosty na maszynie, uginania na maszynie, hack przysiady, albo przysiady na stołku
5)na bary dodaj unoszenie chantelek bokiem stojąc
6)na brzuch mozesz abs sprobowac bo mi daje wyniki jeden poziom robie 2 tyg a mam 2 treningi w tyg brzucha w pn i pt
7)a i jak wszystko robisz jak kulturysta to jeszcze porecze do 8 pow chyba ze nie dasz rady to niech ktos ci nogi przetrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
ok dzieki:) celem jest oczywiscie siła po twoich radach mój trening wyglada tak:
niedziela:
klata(tnc)
biceps:
uginanie ramion ze sztanga 8 8 8 8 p
młotki 8 8 8 p


wtorek:
klata(tnc)
plecy:
podciaganie 5 5 5 5 5p(podciagne sie na maxa 9razy)
wiosłowanie hantla 8 8 8 8p
dzieńdobry 20 20 20 20
triceps:
fracuskie wyciskanie 8 8 8 8
porecze 5 5 5 5

czwartek:
klata(tnc)
nogi:
przysiady 15 15 15 15 (z małym ciezarem bo mam problemy z kregosłupem)
wykroki(moga byc?)
barki:
wyciskanie siedzac z podparciem 8 8 8 8
unoszenie chantelek bokiem 12 12 12 12

co do 7 odpowiedzi to na wszystkie partie chce cwiczyc siłowo tzn zeby jak najwiekszy ciezar podniesc nawet jesli chodzi o brzuch:) pomysle nad abs:) aha i jeszcze jedno dziendobry mi własnie jakos gorzej wchodzi niz unoszenie tułowia z opadu i kregosłup mnie bolał przy dziendobry i jakos nie jestem przekonany do tego cwiczenia no ale pomysle jeszcze:)

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
dzieńdobry 20 20 20 20 to nie jest siła
przysiady 15 15 15 15 to tez nie
unoszenie chantelek bokiem 12 12 12 12 to tez nie
wykroki(moga byc?) nigdy nie robiłem i to chyba nie jest najlepsze na przysiady bo tego nie robia trojboisci a i trening na siłe to jest od 6 do 1 pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
ok to jakie dac cwiczenia? chyba izolowane sie nienadaja na siłe to najwyżej wywale je i bede robił te podstawowe jedynie na plecy dam uginanie tułowia bo kregosłupa nieobciaza(a mam z nim problemy)i powtórzenia tam 6ok moze tak byc?

Zmieniony przez - mentol555 w dniu 2007-11-08 18:29:36

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Czarek weź pod uwagę, że Mentol jest dosyć młody więc nie zalewaj go taką małą ilością powt we wszystkich ćw

Mentol jeżeli dzień dobry Ci nie wchodzi to rób unoszenie z opadu(bardzo cenię sobie to ćwiczenie) nawet 4 serie po 20powt, ewentualnie z czasem połóż sobie na karku 5kg krążek i zmniejsz liczbę powtórzeń do 15-12 w serii, ale na początek 20powt może być. Wykroki to też dobre ćw na siłę nóg i przyda się do przysiadów. Jeżeli masz problemy z kręgosłupem to nie szalej w przysiadach. Skup się na technice i rób po15-12powt w serii. Unoszenie na boki rób 12-10powt.

Tyle z mojej strony

PS: Wykroki 3 seryjki po 12powt

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-11-08 18:30:12

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-11-08 18:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
moze masz i racje nie zwrocilem uwagi na wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
ok dzieki mam jeszcze jedno pytanie:) a wiec zaczełem dzisiaj trening niemieckich ciezarowców i juz w 5serii doznałem upadku miesniowego a w ostaniej seri zrobiłem 3p(a powinno 5 byc) i niewiem czy tak ma byc czy zle ciezar dobrałem?(a taki dobrałem co zrobie nim 10p)? choc moze to byc wina tego ze chyba troche za wolno opuszczałem ciezar wiec a chyba trzeba szybko tak?

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
robiłem go i zrezygnowałem z powodu krotkich przerw minuta max poltora a ja bym terza robil przerwy 3-5 minot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Widocznie za duży ciężar dobrałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Jak zatrzymałes sie w ostatniej serii to moze byc tylko za duzy ciezar. JA tez tak kiedys zrobiłem i po 1 treningu postanowiłem z tego zrezygnowac, bo po prostu nie dałem rady. Sprawdz sobie wytrzymałosc miesniowa i siłowa.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Umiejętne przygotowanie formy

Następny temat

Pytanie do pana wzorka

WHEY premium