SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermal pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
zgadza sie dlatego tussi sprobowalem dawno temu tylko kilka razy a obecnie nie stosuje ani jednego ani drugiego, jak cos to wole bardziej tureckie klimaty

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
No wiem, słyszałam o tym...

Ale jak brałam tussi to mialam nawet szczekościski i byłam jakas zamotana.
A teraz piszta co chceta jestem zadowolona z thermala i mam to w .
Pozatym teraz do lutego mam prolaba, a potem bede konczyla tego z sni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
to teraz ja cos powiem co sadze o tussi,thermalu itp.bo tez zarlem wszystko,ostatnio jestem na thermalu 4 kaps,dziennie,specjalnie niebralem wczesniej przez jakies 2 tygodni tussipectu zeby zobaczyc jak zareaguje na thermala,i powiem ze jest to dobry produkt,przez pierwsze pare dni stosowania po 30 min od lykniecia czulem sie jakby mi ktos rozpalal ognisko w brzuchu,takie goraca w zoladku i przechodzi to potem na reszte,wiec produkt jest wporzodku,tussipect jest tez niezly choc inaczej go odczuwam(oczywiscie tussi zawsze popijamy czarna siekiera czyli kawa w duzych dawkach),po tussipeccie nieodczuwam tego goraca w brzuchu ale podczas treningu zauwazylem ze bardziej sie poce(a raczej leje ze mnie woda)niz po thermalu,obecnie zmniejszylem thermala do 1 capsulki dziennie z rana ,bo jestem na clenie,jesli ktos ma dojscie do produktow SNI to polecam z tej firmy thermala o nazwie hydroxytrim,pakowany po chyba jak pamietam 180 capsulek,skladem wzorowany na hydroxycucie z muscle techa,powiem ze mialem po tym najlepsze osiagi w spalaniu tluszczu,lepsze niz obecnie na clenie i thermalu razem(no moze takie same,przesadzilem),czekajcie,skocze do pokoju po opakowanie od tego hydroxytrimu i podam co zawiera,a wiec tak:20 mg efedry z muahang,300mg kofeiny,300mg chromu,300mg l-karnityna,do tego cayne peper,magnez ,i to na tyle,wiec jest naprawde dobry jak widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Tak sorry poza tematem, bo mam dziś jakiś nalot na gg

Szanowni młodociani małointeligentni "koksiarze" ! To, że "helenka" jest rodzaju żenskiego, a "aniolek" jest ten a nie ta, nie znaczy ze jest naprawde ten, bo jest Ta! Nie jestem "helenka" !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
lobo - odczuwasz ognisko bo cayenne dorzucają do tych stacków... taki bajer tylko, żeby wydawało sie takie kilerskie...
Co do turcji to oczywiście Arsan jest ok

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
po ile chodzi arsan??

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
to zalezy czy tam czy tu, a jak tu to tez zalezy

Zmieniony przez - Big w dniu 2005-01-06 15:33:36

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
aniołek-helenka

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 299
aniolek wiem czym sie szprycuje :P chyba, przynajmniej tak mi sie wydaje ... duzo o tym czytaem zanim to kupilem, ale mam do wszystkich pytanko: bo ile postow przeczytalem tyle bylo opinii, o ktorej najlepiej brac tego thermala i w jakich dawkach, bo jedni mowia ze po sniadaniu, inni przed silownia, jeszcze inni przed aerobami. Tak zasadniczo chcialbym to pytanko skierowac do kogos kto juz bral thermala i dzialalo :) wiem ze mozna z tego wysiagnac zloty srodek :P tzn zjesc sniadanie, zarzucic capsa i isc na silownie, albo robic aeroby, ale niestety tak mi nie pasuje :) no i jak juz przeskocze na wiecej capsow to brac 2 czy 3 naraz, czy pojedynczo co jakis czas ???

Cudów nie ma !!! Liczy sie nasza konsekwencja, wytrwalość i wiara w sukces.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Metek Ty sie nie smiej

Wczoraj w ogole do mnie napisał jakiś 15 latek już po clenie i pyta mnie jeszcze o thermala, a tak ogolnie to mysla ze facet jestem i sie mnie pyatja ile mam w lapie i po ilu cyklach jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z d-bola za stoowke

Następny temat

Meta-po 2 tygodniach!!

WHEY premium