SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermal pro

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
skoro tak pisze to tak musi byc

co wy sie uparliscie na ta therme, przeciez spadki mozecie miec duze na diecie redukcyjnej + silka/basen itd.

ja wogule nie rozumiem jak mozna efke brac i do tego jeszcze koffe

aha - polecam CKD - zredukuje was az milo i to szybciej niz myslicie

Zmieniony przez - drtroll w dniu 2005-01-06 00:12:43

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1002
chyba zostane przy diecie i aerobach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
?????

Co wy tak demonizujecie Thermala? Jeśli chodzi o serce i związane z tym nieprzyjemności, to mijają po 2 - 3 dniach. Gdzieś na tym forum wyczytałem, że wysycenie receptorów przy braniu efedryny następuje po kilkudziesięciu godzinach i takie atrakcje (miłe ) jak lekka euforia, zbicie głodu mijają bezpowrotnie. Poza tym nie ma żadnych dowodów, że długotrwałe zażywanie efedryny pociąga za sobą jakieś skótki uboczne (badania były prowadzone u zdrowych osób zażywających efkę pół roku)

Bierz śmiało 1 tabsa dziennie, ok godz 10, po tygodniu zwiększ do 2 i będzie git. Oczywiście jeśli wystąpią jakieś nieprzyjemne dolegliwości i podejrzenia natychmiast odstaw produkt.

Teraz możecie mnie zbananować

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Najpierw to trzeba sobie ulozyc diete redukcyjna a nie brac sie za jakies tandetne tabletki , polecam ckd dobrze ulozone proporcje codzienie sport i mozna zrobic duzo(jedzac tyle ile ma sie ochote nieograniczajac posilkow nigdy nieczujac glodu)A tu towarzysz jery27 napisal:,,oczywiscie jesli wystapia jakies nieprzyjemne dolegliwosc i podejrzenia natychmiast odstaw produkt,, po co ryzkowac jak samym ckd mozna sie naprawde zmienic tylko trzeba dobrac odowiednio proporcje jesc tlusto i regulowac tlusczem dodjac , odejmujac jezeli sie niechudnie zreszta zreszta jest post ckd tam wam pomogom amen.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Nie słyszałem aby przy 2 tabsach dziennie komukolwiek stała by się jakaś krzywda. Po co ryzykować picie mleka albo jedzenie jajek? Moze akurat jesteś na nie uczulony?...Dlatego napisałem, że jeśli podczas brania thermala pojawią się jakieś atrakcje typu ból głowy, nudności itp należy odstawić i ew. spróbować za jakiś czas (zawsze jest możliwość, że to nie thermal wywołał te zaburzenia). Jakieś 2 lata temu mój dentysta zapisał mi lekarstwo przeciwapalne (nie pamiętam nazwy). Na drugi dzień zacząłem mieć zawroty głowy, omdlenia wręcz, gorączkę, wymioty i ogólnie czułem jakbym wyjeżdżał w odwiedziny do św Piotra. Wylądowałem na pogotowiu i okazało się, że jestem uczulony na jeden ze składników leku. Po odstawieniu objawy ustąpiły jak ręką odjąć - już na drugi dzień czułem sie wysmienicie. Thermal jest jak każde inne narzędzie, może efektywnie wspomagać pracę albo zrobić krzywdę. Wszystko zalezy od operatora.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Dobra, dzieci, jak nie chcecie rad słuchać, to ryzykujcie na własną odpowiedzialność ;]

przypomnę, niektórym, że warto się zastanowić, co znaczą literki ECA - nie wiem, czy "thermal" o którym piszecie to jest to, bo dawno tego nie widziałem, ale jak jeszcze ProLab produkował therme pro, to właśnie ECA było

a nieporównywanie efedryny do amfetaminy - porównajcie sobie rodzaje wiązań i proces produkcyjny ;p

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
jerry - najpierw dieta jakis czas, potem badania lekarskie potem mozna sie brac za jakies thermo czy vasso

nic nie piszesz o diecie, ktora jest najwazniejsza - i nawykach zywieniowych. przeciez sama efka malo da, a jak ktos fpieprza chipsy i ogolnie co chce i kiedy chce to tylko sie bedzie oszukiwal biarac tabsy.

wedlina madrze pisze

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
nie piszę o diecie bo o niej jest pełno w podwieszonych postach. Jasne, że dieta i trening to podstawa - to już brzmi jak slogan . Post dotyczył thermala i pisałem własnie o nim.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1002
przekonaliscie mnie wole nie ryzykowac, sprzedałem thermala bo jestem uczulony na aspiryne i spróbuje diety ckd . dzieki wszystkim za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
Dobrze robisz. Therma to naprawde ostatecznosc. Uzywalem jej, efekty byly piorunujace, ale po jej odlozeniu byl koszmar. Efekt jo-jo (nie bylem dobrze przygotowany do odstawienia i nie mialem odpowiedniej diety)... Ale mimo wszystko, lepiej uzywac fat-burnerow bez efki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOKTAIL MASSOWY !!!

Następny temat

Błaga o pomoc ;)

WHEY premium