SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thc-pilnie potrzebuje pomocy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
wally palisz???? mocz kilka dni a kreew od 3 do 6 miesiecy... mi to wykryja przez rok nawet bo u mnie to samo thc plynie w zylach......

bykuu
1

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
simson ja juz nie pale... od nowego roku... postanowienie takie dalem dla kilku bliskich mi osob i juz... ale wczesniej czestotliwosc byla odpowiednio wysoka... o ****a nie pale dopiero tydzien a mi sie zdaje jakby rok minal

"Wierzę głęboko, że w życiu każdego mężczyzny największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy... zwycięski..."
Vince Lombardi (1913 - 1970)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Bede mial robione takie badania:
krew:
-OB
-hematokryt
-hemoglobina
-krwinki czerwone
-krwinki biale
-wzor krwinek bialych
-glukoza
-aminotranf.

mocz:
-wlasciwosci fizyczne
-bialko
-cuk. ciala ketonowe
-barwniki zolciowe
-osad

TSH tarczycy
magnez

Czy po tych badaniach mozna wykryc obecnosc THC??

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
w razie czegos, to moge sie jakos tlumaczyc?? bo przeciez jak bedzie wszystko jasne, to nie bede walil glupa, ze nic nie wiem

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wykryja... na obecnosc takich substancji sa osobne badania... a posza tym sa drogie... jak juz to mocz Ci wezma

Komix "The Adventures Of The SpamQuart" mojego autorstwa - https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=123417

"Wierzę głęboko, że w życiu każdego mężczyzny największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy... zwycięski..."
Vince Lombardi (1913 - 1970)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
tzn bede mial robione te badania- tylko te poniewaz mam problemu z sercem. czyli w tych badaniach nic nie zobacza???

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
a w kale?? bo to tez bede mial badane

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przy zwykłym badaniu krwi mogą wykryć THC?Będe miec badania na "żółtaczke" i musze wiedzieć czy mam zacząć się obawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
nie chce cię martwic, ale thc we włosach jak i w naskórku utrzymuje się przez parę miesięcy, przynajmniej tak gdzieś przeczytałem.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wiem,tylko chce wiedzieć dokładną odpowiedź na moje poprzednie pytanie,bo wlosów ani skóry ze mnie nie będą zrywać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zrosty

Następny temat

koks vs fighter

WHEY premium