SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
anonim15 mozesz byc poprosty mieszanka typu ektomorficznego i mezomorficznego;)
Dziennik wysilek fizyczny zwieksza ilosc receptorow androgenowych i poziom testy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
dziennik - mc i przysiady dobrze podnosza poziom tescia jak by cie interesowalo :D
anonim15 - to jestes prawdopodobnie mezo-ekto :D

Zmieniony przez - power15 w dniu 2007-08-04 15:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6203
aha, dzięki za odpowiedz

tak naprawde nie wiedziałem ze są takie mieszanki,z jednej strony to ciekawa sprawa a zarazem głupia bo jestem mieszanką najlepszego i najgorszego typu organizmu.teraz mnie tylko zastanawia jakie ja moge miec przyrosty moze wy mi wytłumaczycie????

z góry dzięki i pozdro.........

<<<szacunek ludzi ulicy>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Ale ograniczone horyzonty masz strasznie kazdy typ budowy ma swoje zalety i wady wiec prosze nie mow ze ktorys jest najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Szerokosc barkow czy dlugosc kosci nie sa wyznacznikiem.
Zawsze byles chudy? Latwo nabierasz dodatkowa mase? (tluszcz i miesnie)
Widzisz po sobie ze nabierasz ciala jedzac wysoko kaloryczne posilki?Etc.

Bykos - czytaj uwaznie, nie napisalem ze poziom endogennego testosteronu jest nie wazny , mozesz miec bardzo duzo ilosc krazaca w zylach hormonu , ALE to nie oznacza ze bedziesz mial sylwetke kulturysty.
Najwazniejsze sa wlokna, jak masz wiecej wolnokurczliwych to nigdy nie bedziesz dobry w kulturystyce chodzbys podawal z zewnatrz hormony. Fizjologia nie filozofia.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Infamous ja tez nie powiedziałem ze nie jest ważny ;)
Powiedz wiesz moze jak sprawdzic które włókna dominuja? oprocz tego ze poprostu szybko sie tyje chodzi mi o sposob ktory pozwoli ocenin predyspozycje po nizbyt dlugim okresie treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jesli nie masz predyspozycji do sportow wytrzymalosciowych np. maraton,bieg na dlugi dystans,kajakarstwo,wspinaczka etc i nie jest to zwiazane z kondycja, szybko sie meczysz, Twoje zasoby energii ulegaja degradacji to w tedy myslalbym nad zmiana dyscypliny w ktorej mozesz stac sie lepszy.
Dzisiaj mamy tak rozwiniety doping ze kazdy zdrowy czlowiek jest w stanie z siebie zrobic dosc dobrego atlete , sek w tym aby to uczynic za pomoca michy i treningu , jesli cos osiagniemy mozemy mowic o predyspozycjach.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
W sumie racja bo osoba ktora wbija siebie duzo i nie wybija sie znacznie to o predyspozycjach mowic nie mozna w przeciwienstwie do osoby ktora zrobi cos na sucho. Coz jedno jest pewne sportow wytrzymalosciowych nie lubie juz wole byc kiepskim kulturysta niz nie byc wcale;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
jk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
niezgadzam sie,mozna byc silnym i wytrzymałym,i szybkim jednoczesnie,mam kolege który jest i silny, umiesniony,malo tłuszczu ma ,i jest bardzo szybkii wytrzymały, ,a pojecia nie ma o kulturystyce, bo cwiczytylko raz w tygodniu i to po 4 godziny a potem idzie biegac 20 km jeszcze i o dzoiwo ma wyniki,zle sie odzywia i nie koksuje bo nie ma kasy,fenomen .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres Stres Stres... Cos pomoze?

Następny temat

Naderwanie miesnia czy skurcz

WHEY premium