SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

teść się nie rozkręca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

85

Wzrost

169

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

120

Obwód uda

nw

Obwód talii

80

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest ale nie chce mi się cvałej przepisywać

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

ciągne piramide

Cel cyklu

masa/siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

skłonność do łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

ok

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wycisk płaska 130 kg mc150przysiad140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
ja napisze tylko ze wbijam 200mg co 4-5 dni i jestem w czwartym tygodniu. Czuje sie tak nasterydowany jak cholera. Przybylo mi 7 kg ręka mi dobija do 45. Czuje sie jakbym sie kokainy nawąchał momentami. ZAj**IOZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20056
Pisze z telefonu, nie widze ankiety sorry. Ja osobiscie jak sie lapie za tescia to nie bije mniej niz 500mg tydzien. 250mg poniedzialek i tyle samo w czwartek, albo i wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
ja wbijam pierwszy raz w zyciu tescia i generalnie to moj pierwszy cykl jestem w szoku i boje sie ze to wszystko jest zbyt piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no wiem jesli chodzi o djety suplementacje i trening czuje sie dość ogarnięty ale jeśli o doping jestem ciemny jeśli mogli byście mi podesłali kilka linków jak moge podratować ten cykl i co to ecd

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
sewww bo to jest piękne ale to czy tak będzie i czy bańka nie pryśnie zależy od diety zarówno na jak i po cyklu. Te Twoje 7kg teraz to głównie woda ale to norma. Nie przesadź z węglami to będziesz budował mięso bardziej na sucho.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Koles pierwszy raz cos bije a dajecie mu rady zeby wali dawki bo ktos tyle tam bral heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
to co moge teraz wziąć z 5 strzałów 200 i coś kopnie??

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Dziwnie cos u Ciebie tak jak pisali bo juz powinienes to widziec i czuc. Ten towar to chyba lipa jesli ta dieta dak dopieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
kruq wiem zaczalem wlasnie teraz od 3 tygodnia odzywiac sie lepiej, jem dziennie 700g miesa, i w ciagu tygodnia widze diametralną zmiane w sobie, dieta to podstawa i wlasnie po cyklu trzeba równiez ciagle to trzymac, mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
czuje przyrost siły ale terz bez szału a towar mam o zaufanego typa

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta

Następny temat

dluzszy cykl - odblok pomoc

WHEY premium