SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tabletki na lepsze przyswajanie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
witam, sa jakieśtabletki które moge kupic w aptece bez recepty na poprawe przyswajlności białka, prosze o nazwy i orientacyjne ceny oraz czy takie wynalazki wogole działają czy zostaje tylko meta

reszta jest milczeniem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
hmm zaraz zobacze, jakby mial abona to bym wtedy edytowal i dopisal za profil dawno nie jest aktualny, tyle i pisania i i tak nic nie wiem :P
sorzystam chyba jednak z wyszukiwarki albo zapytam na inso

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ile tego białka zamierzasz spożywać, że boisz się o przyswajanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
standardowo 200g dziennie

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zobacz jakie witaminy (podpowiem ze m.in. grupa B) biora udzial w trawieniu i je suplementuj ponad norme

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
ładne mi standardowe 200g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
celem jest masa?
skoro tak to przy Twojej wadze nie widzę sensu spożywania tak dużej ilości białka
na lepsze przyswajanie polecam enzymy trawienne z mrm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Ziper69 pytanko do Ciebie

Kilkanaście lat temu, kiedy jeszcze Internetu nie było , nieważne ...

Przez długi czas miałem problemy żołądkowe, ich wynikiem była laktoza zawarta w mleku, a piłem go sporo. Oczywiście żaden lekarz nie wpadł na to a ja męczyłem się dość długo, robiłem badania na wszystko co popadnie pod dyktando lekarzy ale nikt nie pomyślał o laktozie.
W między czasie przepisywano mi również tabletki z enzymami trzustkowymi ( w tym momencie nie potrafię sobie przypomnieć nazwy tabletek )
brałem tego sporo i objawy towarzyszące nietolerancji laktozy zmalały, ale to był tylko półśrodek, ponieważ gdy przestałem je brać wszystko się ponowiło.

Czy Twoim zdaniem takie branie enzymów trawiennych jest właściwe, przez to jakby "wyręczmay" nasze organy z produkowania enzymów i przez to mogą się one stać później mniej wydajne ?

Gdy ja odstawiłem tabletki z trzustkowymi enzymami trawiennymi i przestałem pić mleko to na początku też nie za dobrze trawiłem chyba dlatego że tych enzymów z zewnątrz było zbyt dużo.



Zmieniony przez - TDCI w dniu 2005-08-31 11:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wydaję mi się, że jeśli nie będziesz przesadzał z dawkami tych enzymów to nie powinno być problemu
ale porozmawiałbym na Twoim miejscu z jakimś lekarzem ponieważ niestety, ale nie uważam się za osobę mogącą wydawać takie osądy
nie mam takich kompetencji abym mógł decydować w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Dziękuję za odpowiedź. Moje pytanie należy potraktować jako "archiwalne". Zdając sobie sprawę jakie dolegliwości wywołuje u mnie laktoza poprostu jej unikam. Nie piję mleka, na przetowy mleczne reaguję już lepiej ( względnie lepiej ) więc nie myślę aby wzpomagać się w tym momencie enzymami. Kolega wywołał temat więc wtrąciłem swoje "trzy grosze".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Przy okazji.

Czytałem wiele Twoich wypowiedzi na temat witamin jakie należałoby brać bo nie ukrywam, że gdy wchodzę do apteki i pytam o jakieś witaminy ( pomomo diety jaką stosuję, ale nigdy nie wiadomo ile tego tam jest ) to wybór jest ogromny, jedne droższe od drugich i nigdy nie mogę się zdecydować. Czy w jakimś ze swoich postów ( jest ich mnóstwo ) pojawił się wykaz witamin z dawkami a szczególnie z jakimiś nazwami ( preparatów, tabletek ) bo możliwe że nie doczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie ma za co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajle odżywcze-pomoc

Następny temat

Carbonex

WHEY premium