SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3 dla kobiety(prosze osoby znające się na rzeczy)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3532
wrzuce jej mete (zartuje) ale pomysle nad wrzuceniem jej tam czegos innego np cynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
oraz oczywiscie badania u lekarza o ktorych mowimy po raz n-ty

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
bo jej problem moze tkwić właśnie w psychice...tak jak niektórzy widza przyrosty po testosterolu...to jest właśnie kwestia psychiki

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
moze w psychice, moze w niedoczynnosci tarczycy, moze w jednym i drugim. Bez badan trudno wysnuc jakakolwiek diagnoze.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
od 25 mcg nic by sie jej nie stało...nadczynności tarczycy napewno nie ma przy takiej wadze więc nie ma za bardzo o co się bać...ale lepiej jednak te badania zrobić

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
miala odp diete? odp ilosc kalorii? zwiekszala ilosc b w diecie i zmniejszyla podaz ww? probowala ckd? nie ma nic lepszego na podkrecenie metabolizmu jak dieta i aero.

a baby nie sa takie glupie jak sie wydaje. lepiej t3 nie dawac Jej do reki - jeszcze zalatwi sobie niewiadomo od kogo i skad oryginal t3 albo jakies inne gowno i wiecej sobie szkody przyniesie niz pozytku.
lekarz, dieta, aero, cierpliwosc

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3532
zmiana na salbutamol bedzie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tabletki to 10% efektu, pomysl trola uwazam za celujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a jak włożysz tam termala albo l-karnityne...to już 50% sukcesu...do tego postrasz ja że musi być dieta i odpowiednie ćwiczenia bo inaczej umrze...a ona tak się tym przejmie ze nerwowo spali kilka kg...i to będzie te drugie 50%

Ps:e-lite nie będe sempił ale daj Soka

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
juiced up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIELEGALNOŚĆ DOPINGU

Następny temat

?? pytanie ??

WHEY premium