SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkosc a silownia

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
raz w tyg, ogolnie lepiej zebys cwiczyl cale cialo ale przed testami lepiej nie kombinowac bo wiecej popsujesz niz poprawisz. Skup sie na reszcie czyli technika i szybkosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
dzieki bardzo za odpowiedz do powyzszych cwiczen i oczywiscie sogacz dla ciebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
"witam ponownie
ulozylem sobie troche inny plan treningow otoz wyglada on tak "


to są Twoje słowa... więc do okulisty Ty się zapisz. To co piszę to nie dyrdymały, bo znam ten program, czytałem co autor o nim pisał i co trzeba spełniać by trening przyniósł pożądane efekty.
Luzuj chłopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
chodzilo mi o dostosowanie treningu pilkarskiego do silowni. To mialem na mysli mowiac ''ulozylem sobie nowy plan treningow''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
hmm to ja mam pytanie, bo mnie to mocno zastanawia

Dlaczego chciałeś użyć programy skocznościowego do poprawy szybkości i dynamiki? To był plan dla koszykarzy, gdzie w jednym momencie należny wyzwolić tyle siły by jak najwyżej wyskoczyć, a nie piłkarzy którym to zupełnie nie potrzebne bardziej sprinterskie plany dla Ciebie (tak, w planach sprinterskich też jest siłownia).

polecam gościa o nicku sprinterek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
mylisz sie programy na skocznosc poprawiaja dynamike odbicia a to bardzo wazne podczas startu do pilki. Piszesz w swojej wypowiedzi bardzo wazna rzecz ''gdzie w jednym momencie należny wyzwolić tyle siły by jak najwyżej wyskoczyć''- jest to sila eksplozowana i to glownie na niej opiera sie szybkosc startu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a nom chyba że o taką siłe/dynamikę Ci chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ma2teusz dobrze myslisz tylko zwroc uwage ze przy wyskoku bardzo mocno pracuje np grzbiet czy gora ciala jak kaptury ktore nie sa tak potrzebne przy starcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
nom:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1159
aha i jeszcze cos soltys pisales ze wykroki mam robic po 8 powt przy czym jedno powtorzenie to cykl na dwie nogi??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o opinie Kross Trans Pacific

Następny temat

Nieszczęsne Hrmax

WHEY premium