SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybko i skutecznie na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Mam pytanie. Mam 16 lat i dajcie mi jakiś sposób na w mmiarę tanią, skutezcną i szybką (tzn. np. pare kilo na miesiąc) masę mięśniową. Zależy mi nie prztyć 10-20kg tylko tak na miesiąc pare kilo, wystarczy mi tyle. Tylko jaki suplement lub odżywkę i jak stosować. GG- 1965000
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
heh liczysz na cuda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Oczywiście nie wspominam o ćwiczeniach odpowiednich na masę 3x na tydzień, a parę kilo na tydzień to chodzi mi jakies 3-4kg. Czy naprawde nie ma takiego sposobu żeby w 2 miesiące przybrać na wadze jakieś 5 kg???? Trzeba pakować parę lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
buahaha zeby tak dało sie zrobic kilka kilo mięcha na samych suplach miesięcznie to .... <marzyciel>
Chyba że Ci chodzi o ogólna mase i nie będzie Ci przeszkadzał tłuszcz to kup se z 10 kg Gainera Vtialmax 1 i jedz po 300 gram dziennie i tak co miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
5kg mięśni w 2 miechy?
nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Dobra. To podajcie mi chociaż w co najmniej ile czasu i na czym można zrobić z 5 kg suchej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
na samuch syplach i diecie ??
Hmmm jesli jestes początkujacy to powiedzmy tak 4-5 miesiecy. Zczasem coraz trudniej Ci będzie łapac mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mysle ze 4-5 kilo samego miesa w 2 miesiace to nie niemozliwosc.
Zauwazcie ze to poczatkujacy a na poczatku o wiele szybciej idzie masa i sila.
Tak wiec odpowiem na twoje pytanie - jest mozliwe ale tylko jesli podejdziesz calosciowo profesjonalnie do sprawy. Czyli najpierw odpowiednia dieta, potem wlasciwy trening (3 razy w tygodniu to malo), odpoczynek. I jesli jakas z tych spraw zawalisz to nie licz ze cokolwiek suple pomoga.
Suple to zalezy na jakie cie stac - oczywiscie bialko i carbo jako uzupelnienie diety to podstawa. Do tego stymulatory jezeli zamierzasz cwiczyc tylko 2 miechy to z grubej rury - jakis Xpand lub jesli mniej kasy creafusion, cell pump. Jesli zamierzasz dluzej cwiczyc to nie warto zaczynac od tego bo potem ciezko bedzie z kolejnymi wzrostami.
Do tego mozesz podorzucac pare innych ale bez gwarancji ze cos dadza np D-Ribose(do kreatyny), HMB(podobno u poczatkujacych cos daje) i inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Jest możliwe ale jak zrobisz to co w.w



2 miechy... a powiedz mi co.. za te 2 miechy ma być,że taką masę chcesz

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Jest możliwe ale jak zrobisz to co w.w



2 miechy... a powiedz mi co.. za te 2 miechy ma być,że taką masę chcesz

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Niestety, niemozliwoscia jest przybrac 5kg masy miesniowej w 2 miesiace.
Jestes mlody, jeszcze rosniesz, testosteron buzuje, nie trenowales chyba do tej pory z ciezarami- takze przy odpowiedniej diecie na mase (mozesz wzbogacic jadlospis o gainera) i treningu mozesz przytyc 5-10 kg w dwa miesiace). Nie beda to jednak tylko miesnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co bedzie najlepsze na noc ?

Następny temat

ZMA a Tribulus??

WHEY premium